Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha nem érdekel más...

Baj, ha nem érdekel más véleménye?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem érdekel mások veleménye velem kapcsolatban (öltözködésemről, szemèlyiségemről, életvitelemről).


A múltkor az egyik munkatársam tett egy megjegyzést az étkezési szokásaimról, miszerint egészsègtelen, fura stb. En úgy reagáltam le, hogy megmondtam köszönöm szépen, hogy ezt megosztotta velem, de egyáltalán nem érdekel, és nem vagyok kíváncsi senki véleményére, mindenki megtarthatja azt magának.


Bunkó voltam?


2013. okt. 6. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit igen. Nem kell mindig mindent kimondani, még ha úgy is gondoljuk. Néha jobb a hallgatás, vagy a beleegyezés, még ha nincs is igaza az illetőnek, vagy semmi köze hozzá.
2013. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utolsó kérdésre az a válasz igen, bár én ilyen durván nem fogalmaztam volna... na de figyu, nem is ezért kattintottam ide, hanem ezért:


"Baj, ha nem érdekel más véleménye?"


Arról kéred ki mások véleményét hogy szerintük baj e hogy téged nem érdekel mások véleménye?:DD


Ez a gyakori a legnagyobb humorforrás, olyan gondolatvilágok vannak hogy hihetetlen:-)

2013. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mirk ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, de hát téged úgysem érdekel a véleményem. :)
2013. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz képest csak feltetted ezt a kérdést...
2013. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!