Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól teszem, hogy nem hivom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy nem hivom fel, és próbálom elfelejteni? Föleg lányok véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
1-éve nagyon megszerettem egy lányt. Sose éreztem elötte ilyet Pedig nem vagyok visszahuzodó, élem az életet, de Ő megfogott. Elmondtam: visszautasított:) Ez nagyon ki fordított magamból. Munkába, tanulásba, féktelen bulikba és ivásba teretkeztem >>>nem megoldás. Rá nézni más csajra mint b.nö "jelölt".... nem tudok:) Kb 1-honapja beszéltünk utoljára telon (távol lakunk egyműstól). Akkor éreztem a hangján, hogy nem nagyon akar velem hosszasan beszélni. Megigértem hogy vissza hivom, de azota se tettem. +Ö se hivott. Hiányzik, sokat gondolok rá, de mára el nyomtam magamba és belsöleg emészt. Teljesen nem tudom ki verni a fejemböl, mert Egyetemen mindennap látjuk egymást + barátikör, stb. Félek h a nyáron talál valakit:) Felhivjam?
2013. júl. 24. 15:28
 1/6 Szaszi23 válasza:
Ha hiányzik és szereted, akkor hívd fel, maximum elmondja, hogy van valakije, vagy valami és akkor már teis kereshetsz mást...De gyorsan hívd! Minden perc számít! :D
2013. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is hívd föl.
2013. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam, és nem vette fel......
2013. aug. 21. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
És ugyanaz maradt a számod?? mert ha nem, lehet nem ismeri a mostanit és én sem hívom vissza azt akit nem ismerek max. ha akar valamit akkor még 1x hív.
2013. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia. Igrn, ugynaz a számom. Biztos hogy tudt ki hívta. De semmi probléma, lassan tul teszem magam ezeken a dolgokon. Azért köszi hogy figyelemmel követed történteket.....:)
2013. aug. 27. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó akkor sajnálom.Hagyd a fenébe majd hív ha megváltozik a véleménye.
2013. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!