Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt megtehettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt megtehettem volna? Nők és férfiak véleménye is érdekel.

Figyelt kérdés

Egy nagyközségben élek. Tehát se nem vidék se nem város.

Sok jó csaj sétál az utcán. Többször volt már, hogy elsétáltam egy olyan lány mellett, akivel szívesen megismerkedtem volna, de nem szólítottam meg. Pedig ő is többször rám nézett.


Az érdekelne, ha legközelebb lesz ilyen alkalom, nem gáz, ha leszólítom azzal, hogy elkísérhetem e egy darabon?


Vagy srácok ti hogy csinálnátok?

Lányok nektek mi a véleményetek? Volt már úgy veletek ilyen helyzetben ha tetszett a srác, hogy örültetek volna ha megszólít?


2013. júl. 27. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én biztos megijednék, és zavaromban hebegnék-habognék, de csak mert még sosem történt velem ilyen. Mindazonáltal örülnék, ha ezt tenné valaki, aki tetszik. :)
2013. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bejönnél külsőleg akkor díjaznám, mert manapság sajnos a manapság kevés az lyen fiú akiben van ennyi bátorság, szall HAJRÁ ! :)
2013. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd meg nyugodtan, de ne legyél túlságosan nyomulós, mert az elriasztja a lányokat!
2013. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha hirtelen odajönne hozzám egy random ember, és megkérdezné, hogy elkísérhet-e egy darabon, azonnal nemet mondanék. Ne haragudj, de annyira nincs bizalmam az ilyen esetekben, én is mindig megnézem azt, aki mellett elsétálok, rövid elemzés, nem azért nézem, mert érdekel, egy 70 éves asszonyra ugyanúgy szentelek 3 másodpercet, mint egy 20 éves, jó kiállású fiúra. Egyébként érdekelne, hogy a leszólítást hogy gondoltad, mert nekem is mondtak már olyanokat, hogy domborodik, domborodik, tetszetős, és ez valahogy egyáltalán nem jött be. Talán én vagyok túl bizalmatlan, de semmi esetre sem mennék bele egy ilyen dologba.
2013. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha bejönnél külsőleg akkor díjaznám, mert manapság sajnos a manapság kevés az lyen fiú akiben van ennyi bátorság, szall HAJRÁ ! :)"


iiiigeen,, "kevés az ilyen fiú aki ennyire bátor" "ha külsőre is bejön" aha, hát ezért nem sétál oda, igazából semmi garancia, VAGY pontosabban egyáltalán semmi ha nem néz ki úgy hogy neked bejöjjön akkor páff, most mit égesse magát, mind1 milyen szövege van


persze honnan tudná hogy neked az számít,,mit tudom én biztos a kisugárzásod

2013. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem egyszer leszólított egy srác amikor a zebránál álltam.Aranyos volt,kérdezte,hogy elkísérhet-e valameddig,mondtam,hogy persze. Beszélgettünk,egészen hazáig kísért.Megmondom őszintén a beszélgetésből kiderült,hogy nekem ez a fiú nem jön be,így kedvesen lekoptattam.(nem akartam,hogy máskor ne merjen odamenni más lányokhoz).Végül utánam kiabált,hogy nagyon kedves lány vagy,köszi,hogy beszéltünk.
2013. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!