Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek hogy visszakapjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy visszakapjam a régi életvidám önmagam?

Figyelt kérdés
A problémám tavaly tavasszal kezdődött amikor a feleségem regisztrált egy közösségi oldalon és azt vettem észre hogy mennyire lázba jött egy akkor még számomra ismeretlen férfival való csetelés miatt.Soha nem voltam féltékeny bizalmatlan iránta.Nem túl etikus módon kiderítettem egy nagyon régi iskola társáról volt szó akire ő nem is emlékezett először,de jól estek neki a férfi szép bókokkal és csókokkal fűszerezett szavai és ezt ő viszonozta is szavakban.Tudom hogy ezzel nem csalt meg de amikor ez kiderült úgy éreztem hogy hátba szúrt az akiben vakon megbíztam és szerettem.A házasságunkban nem volt az a tipikus folytonos turbékolás 17 év után ez már nem is annyira jellemző de szeretetben neveltük két csodálatos fiunkat és nem hiszem hogy rosszul működött volna.Ő ezt akkor szerintem megbánta mert törölte magát az oldalról de bennem olyan nyomot hagyott ez a dolog hogy elvesztettem addigi optimista és életvidám mivoltomat és emiatt depressziós lettem, amiről addig azt hittem velem ilyen soha nem történhet.Eddig nem zavart ha céges bulikba vagy kirándulásokra járt eszembe sem jutott számonkérni de azóta bizalmatlan lettem és sajnos a munkaköröm is olyan hogy sokat vagyok egyedül éjszaka dolgozom egy ingerszegény környezetben és van időm folyamatosan agyalni olyan dolgokon is amin nem kéne.Amikor beszélgetni próbálunk kiforgatom minden szavát,ok nélkül vádolom és tudom hogy nem így kéne tennem hanem tovább kellene lépni de képtelen vagyok rá.Lassan elfordulnak tőlem azok is akik eddig szerettek mert kiálhatatlan lettem,pedig szeretnék újra a régi lenni.
2012. aug. 30. 02:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozom rajta 1 cseppet sem! Teljesen beletiport az önbizalmadba,ezért viselkedsz így! Neked ehhez idö kell,az érzelmeket nem lehet irányítani,csak kis mértékben és rövid időkre! Ha szeret,lenyeli ezt neked,főleg azért mert ezt ő idézte elő,ő hozta ki belőled!! Sok türelem kell most hozzád,sok beszélgetés,kedvesség a részéről,h minél hamarabb túl legyetek ezen a dolgon. Ha ezt ő
2012. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem érti meg,el lehet gondolkodni azon,h igazán szeret-e v egyáltalán szeret-e még téged! Mindenesetre nem sok tisztelettel v irántad!
2012. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

17 éve vagytok együtt, ez hosszú idő.

Én beszélnék a feleségemmel és őszintén elmondanám, mennyire megbántott ezzel a flörtöléssel.

DE levonnám azt a következtetést is, hogy jól esik az asszonynak egy kis udvarlás - bizsergés, így próbálnék valamit kitalálni, amivel feldobhatom a kapcsolatot és új izgalmat visz bele.

2012. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még valami: csak elhatározás kérdése, meg akarsz bocsátani egy kellemetlen tapasztalatot vagy sem.

Ha szeretnéd megbocsátani, végy nagy levegőt és fújd ki magadból a rossz kedvet. Utána mosolyogj, öleld át a feleséged és tedd boldoggá.

Megbocsátani tudni kell, mert a depresszióval csak még nagyobb bajba sodrod magatokat.

2012. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Talán ha pótolnád a házasságotok hiányát, ami miatt a feleséged másnál keresi a bókokat, akkor ő sem keresné máshol és neked is jobb kedved lenne. Szerintem.

17 évre rávágják, hogy hűűű, hát az milyen sok.... Tudod, vannak akik 50 év házasság után sem gondolják úgy, hogy az udvarlás már tökfelesleges. Nem az! Már ha fontos az a házasság meg a partner.

2012. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy megbántott, és rossz kedved lett, de ezen sürgősen túl kellene lépned, különben igen rosszra fordulhatnak a dolgok.

A feleséged elég korrekt volt, mert mikor látta, hogy rosszul esett törölte magát az oldalról, mindent megtett, hogy megmutassa, ki a fontosabb.

De ahelyett, hogy sajnáltatod magad, inkább lépned kéne, és viszonoznod. A lehangoltság ellen amúgy is jó, ha tervezel valamit és megvalósítod, ha változtatsz magadon. Rá fogsz jönni, milyen jó hatással van rád.

Szóval találj ki valamit, lepd meg, szervezz egy estét, bókolj neki, flörtölj vele, éreztesd vele, hogy nő!

Ez egy intő jel volt, használd fel jó dolgokra, szerencsés vagy, hogy csak ilyen apró kis intő jellel megúsztad, és hűséges a feleséged, és kifejezi, hogy te vagy a fontos neki. Használd ki ezt, nehogy késő legyen. Meg fogsz lepődni, milyen jó hatással lesz rátok, magadra is.

2012. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!