Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szabad az embereket...

Miért nem szabad az embereket megnyugtatni?

Figyelt kérdés

Amikor valaki ideges, mert felkapta valami miatt a vizet, és kiabál, vagy ordít, vagy káromkodik, bármi, akkor mikor mondom nekik, hogy "jójó, ne idegeskedj nyugodj le!" Na erre mint valami bomba robbannak!

Pedig jót akarok nekik, de erre még jobban felidegesítik magukat, mintha csak röhögnék rajtuk.

Mi rosszat csinálok?



2013. okt. 7. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert a "nyugodj le" azt jelenti számára, hogy nem érdekel téged a problémája, nem akarod mehallgatni, megérteni.

Amúgy meg szabad nyugtatni embereket, de úgy, hogy közben odafigyelsz arra, hogy mi a problémájuk.

2013. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te megakarod nekik mondani, hogy mit tegyenek mit érezzenek.


Soha ne mond senkinek sem(még gyereknek sem), hogy nincsen semmi baj, ne sírj. Ez nem igaz, az aki mérges, bánatos valami miatt annak az baj, az bántja ez az ö érzése.

2013. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De pont hogy megallgatom őket, és még mindig idegesek, mert előtte osztotta őket ki valaki, vagy ilyesmi, és mikor hallgatom őket, rám is rám emelik a hangjukat, pedig nem rám mérgesek.
2013. okt. 7. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre én is allergiás vagyok.Ha felkapom a vizet, és valaki elkezd nyugtatgatni, az olyan, mint az olaj a tűzre..

Magamtól pillanatok alatt megnyugszom, el is felejtem a dolgot, de ha nyugtatgatni akarnak, nagyon fel tud idegesíteni, az az igazság. A nyugtató embert hirtelen meg tudnám fojtani. Úgy érzem, betegnek néz, tudod.... nyugtassuk meg a beteget, szegényt.

Szerencsére a családom, barátaim ezt tudják, ezért ők nem nyugtatnak, én pedig pár pillanat múlva megnyugszom, mintha semmi nem történt volna.

2013. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!