Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak?

Hogyan változzak?

Figyelt kérdés
Már nem egy embertől kaptam olyan visszajelzést, hogy van az a nagyon rossz tulajdonságom, hogy magamba fordultam és én tényleg meghallgatok mindent,de olyan szinten nem tudok a témákhoz hozzászólni, hogy inkább elkezdek magamról- életemről, az aznapi eseményeimről beszélni ami nagyon nem az a téma, csak úgy eszembe jutnak, hátha fenn tudom tartani a beszélgetést. Mert az össz reakció ami kijön a számból az értem, igen, hát jah, az szívás, az jó, van ez így stb. De konkrét mondat vagy tanács nem jut eszembe. Azt is mondták, hogy ez kb akkor alakult ki bennem miután szakított velem az első nagy szerelmem és már 3 éve ilyen vagyok, és minden egyes csalódásom után rosszabb vagyok. Erre van valamilyen "gyógymód" vagy mit tehetnék? mert nem szeretném elveszíteni a barátaimat.
2013. okt. 7. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen témákhoz nemtudsz hozzászólni?!Nő vagy,vagy Férfi?!és hányéves?!
2013. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Olvass a Gordon-módszerről. Abban leírják, hogy kell hallgatni valakit, és mit kell mondani. :)
2013. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!