Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Hogyan változzak meg?

Mit tegyek? Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
1,5évvel ezelőtt született meg a lányom és azóta nincsenek barátaim. Nehezen megy a kapcsolat kialakítás, nehezen nyílok meg, nem tudok beszédtémákat felhozni és alapjáraton is keveset beszélek! Ez most már nagyon zavar. Hogyan változtassak? Nagyon szeretnék olyan lenni akivel mindenki szívesen beszélget. Ha nem is barátokat, de legalább embereket szeretnék magam köré akikkel tudok beszélgetni! Van még rajtam kívül ilyen ember akinek ez a problémája?
2013. júl. 20. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még csak terhes vagyok, de az a terv, hogy el fogok járni baba-mama klubokba, meg azokkal a barátnőimmel járok össze, akiknek szintén van babájuk. Ők meg tudják ezt majd érteni.
2013. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút van, noha inkább azzal kezdődött, hogy messzire költöztem otthonról. Ahogy megszületett a lányom, már nem volt igazán időm barátokra munka mellett is, és ez azóta csak rosszabb lett.
2013. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a baba még segíthet is ebben az ügyben, ahogy az első válaszoló is írta. Eljárhatnál ilyesmi helyekre, stb...


Mondjuk nem tudom hány éves lehetsz és talán korombeliekre nem is vagy kíváncsi, de én szívesen barátkozom :)


19/L

2013. júl. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoktunk járni ilyen helyekre, de mintha láthatatlan lennék. Mindenki mindenkivel elbeszélget, hozzám meg jó ha egy szót szólnak....
2013. júl. 21. 07:58
 5/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, nem vagyok nálad sokkal idősebb :)
2013. júl. 21. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!