Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Elég "egyedi" stílusom van mások szerint. Igazából megosztom az embereket valaki kedvel, de a többség egy idő után megutál(csak épp az nem derül ki mindig, hogy miért). Leginkább azért, ha tudatosítom valakivel, hogy épp hülye volt(legjobban a hermione granger mindig mindent jobban tudok-ra tudnám hasonlítani). Aminek az lett a vége, hogy az osztálytársaim egymásközt elhordanak mindennek, ami még nem lenne gáz, mert legalább kiderült milyenek is valójában.


Ami zavar, igazából, hogy soha nem volt egy normális barátnőm se. Se most se korábban. És nem akarom, hogy emiatt gáz legyen majd a munkahelyemen.


2013. jún. 4. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagy?

Egy dolgot tudsz megtanulni, az erőszakmentes kommunikéciót. Lehet, hogy valaki "hülye volt", de ezt meg lehet mondani a személyét nem bántó módon is.

Az egyebek úgy vannak, ahogy már észrevetted: lesz, aki nem szeret, és jobban jársz, mielőbb kiderül, hogy utál.

De nem lesz olyan, aki csak a rossz szóhasználatod miatt fog utálni.:)

2013. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyj meg mindenkit a maga hülyeségében és ne akard, hogy szeressenek. Azt se, hogy tiszteljenek, azt se, hogy elfogadjanak. És soha senkinél ne akarj bevágódni. Nagyjából ennyi. Azt még hozzátenném, hogy ne nézz le senkit csak azért, mert hülye vagy mert mások a nézetei. Ki így, ki úgy...
2013. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jobb ha elgondolkodsz, hogy mi lehet a viselkedésedben a gázos, ami esetleg kiveri a biztosítékot másoknál. Na jó ezt se kell túlzásba vinned, szóval ne légy megfelelési kényszeres behódolós, de azért egy picit figyelni kell a környezetet, és alkalmazkodni. Én úgy szoktam hogy adok egy idő csendességet a kapcsolatoknak, amikor figyelek. Akkor még visszafogom magam, és felmérem a terepet. Neked is jogod van eldönteni hogy ki szimpi és ki nem. És ha nem szimpi, nem kell kiadni magad, szép csendben odébb kell állni. A legjobb, ha megismered önmagad, és magadhoz illő barátokat válogatsz magad köré. Jönni fognak egy idő után, akikkel hasonló az érdeklődési körötök, és egyforma az életfelfogásotok. Én rájöttem az élet minőségének a titka az, hogy kiket engedünk közel magunkhoz. Ha ez a szűrő nem működik megfelelően, és ezt nem tudjuk felmérni, az egész életünket tönkre lehet tenni. Én leépítettem a számomra rosszat, fájdalmat, vagy kirekesztést ébresztő embereket, és azóta boldog vagyok.
2013. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat. lány vagyok. igazából 2 igaz barátom van, de ők is fiúk.
2013. jún. 4. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem baj, nem jellemhiba, ha nem lányokkal jössz ki.:)

Arra figyelj majd, hogy ha majd szerelmi kapcsolatot akarsz, esetleg nem fogod tudni, hoygan kell, mert barátságra vagy szocializálva a fiúkkal. A lányok, akik egymással barátkoznak, viszont általában jól tudnak fiúzni.

Én is fiúkkal jöttem ki mindig jobban, nehéz volt megtanulnom és kitalálnom azt, mit tud a "többi lány" magától.

2013. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha az a fő bánatod, hogy LÁNYOK a fő utálóid, akkor simán lehet, hogy azért utálnak, mert van "két fiúd is", tehát hogy bővében vagy valaminek, amire ők csak vágynak, nem is értik talán ezt a fiú-lány barátság-ügyet, el sem hiszik talán, hogy az.
2013. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ők nem tudják, hogy effektíve a 2 legjobb barátom fiú. viszont az egyik lánynak még soha nem volt fiúja, a másiknak volt, de épp most nincs. nekem meg van(igaz tavaly nyáron amikor még nem volt, akkor a bulikban is inkább hozzám jöttek oda, de ez meg szimplán csak féltékenység/irigység a részükről)
2013. jún. 4. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!