Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonévesek, ti mit gondoltok...

Huszonévesek, ti mit gondoltok a tizenéves énetekről?

Figyelt kérdés
A mostanihoz képest milyenek voltatok, mik a legelső dolgok amik eszetekbe jutnak a tizenéves éveitekről?

2013. okt. 8. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán gondtalan volt az élet,és több idő maradt bizonyos dolgokra,néha felnőtt fejjel visszavágyom.Jobb is volt a világ.
2013. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Butaság, mármint gyermeki butaság és gondtalanság. Ez a két szó jut eszembe előre.
2013. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Hogy mennyire vad voltam. Full fekete cuccok, bakancs, hosszú bőrkabát, pimasz voltam a tanárokkal és soha nem hagytam magam..


Milyen jó is volt. Manapság olyan szürke egérnek érzem magam, mint mindenki más, de nekem legalább van egy igazán ütős emlékképem, hogy legalább pár évig különb voltam.

2013. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túlságosan szertelen voltam,komolyabban kellett volna vegyem a tanulást.Egyébként nem bántam meg semmit,csak egy béna tetkót amit az unokatesóm vert rám. Na,azt most dugdosom.:)Összességében nagyon jó gyerek- és fiatalkorom volt.
2013. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben voltam, a kortársaimhoz képest, elég normális tini voltam. A mai tizenévesekhez képest meg hajjaj :)
2013. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mostani tiniknek totál semmi egyedisége,persze nem is csodálom,amig éjjel nappal Budapest és hasonló szenny műsorok alapján képzelik el a normális életet,nem is fog felszínre törni az igazi egyediségük.Azért olyanok,amilyenek most :/
2013. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma sem vagyok igazán társasági ember, de ezzel együtt úgy érzem, tizenévesen túlzottan bezárkózott és visszafogott voltam. Utólag nézve, egy kis buli, pia, csajozás nem ártott volna, de mindezekhez túl félénk voltam.
2013. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A korosztályom átlagánál érettebb és felelősségteljesebb voltam. Azt nem állítom, hogy intelligensebb, mert ez nem igaz, de jobb volt az értékrendem. Amíg az osztály egy része buliról bulira járt, én tanultam, aminek mind őrájuk, mind énrám nézve meg is lett az eredménye.

Az első dolgok, amik eszembe jutnak a tizenéves éveimről: rengeteg szépirodalom, nyelvvizsgák, iskolai tanulás, zenetanulás, nyelvtanulás, idegennyelvű könyvek.

Egy kicsit már akkor is kultúrsznob voltam. De összességében nem bánom.

2013. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!