Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Orvosliga gond lenne velem?...

Orvosliga gond lenne velem? Mitől félnék?

Figyelt kérdés

Egyedül nem szeretek elmenni sehova. Egyedül nem szeretek csinálni semmit. Még a parkba se ölnék le egyedül egy padra.

Egyszerűen olyan érzésem van, hogy egyedül vagyok, és mindenki engem figyel.

Amikor csak 1 ember is van velem, bárhova szívesen megyek, moziba, boltba, sétálni, leülni a parkba.

De egyedül mindig ilyen fura érzés tölt el.

Most nem azt mondom, hogy rettegek kimenni az utcára, vagy el az orvoshoz, nem, inkább egyedül nem szeretek mutatkozni emberek közt.

Haveromnál volt, ültünk kint a kertben, jól éreztem magam, akkor mondta, hogy elugrik a boltba vesz még egy üdítőt, és addig nyugodtan maradjak ott.

És ahogy ott hagyott, olyan érzés töltött el, hogy minden szomszéd engem figyel tutira.

De amíg ketten voltunk ott, nem is érdekelt, hogy a szomszéd füvet nyír, a másik szomszédban meg autót szereltek...

De nem tör rám semmi szorongás, pánik roham, egyszerűen elment a kedvem attól, hogy egyedül ott kint üljek...

Mi a gond velem? Ez orosi eset?



2013. okt. 8. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem orvosi eset:) Egyszerűen amikor egyedül vagy,jobban figyelsz a környezetedre,ha nem vagy egyedül,akkor is figyelsz,de sokkal jobban inkább a másik emberre akivel együtt vagy.Ez az eset amit leírtál nekem is ismerős...kényelmetlen érzés,de nincs benne semmi beteges.
2013. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen orvosi eset, üldözési mániàban szenvedsz, vagyis hasonlit rá, mert azt hiszed, hogy mindenki téged figyel.

Valamiért félsz egyedül maradni. Nyisd ki jól a szemed, amikor azt gondolod, hogy figyelnek, és rá fogsz jönni, hogy csak beképzeled magadnak.

2013. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a testvéreddel, ő is aggódik miattad.

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__49..

2013. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 palacsinta1992 válasza:
Nekem is volt ilyen, ez azért van, mert túl sokat mozogsz mindig mással.. alig vagy egyedül és megszoktad és ha egyedül maradsz egy kicsit is akkor ráparázol. Egy tanács! Ha egyedül maradsz, akkor ezeket a gondolatokat felejtsd el.. dudolgass vagy eleveníts fel emlékeket és gondolkozz azon el, de ezeket a gondolatokat akkor kezd el azonnal, mikor jönnek a paráid! A legfontosabb, hogy most kicsit próbáld meg egyedül a napjaidat.. telefonon vagy interneten tartsd egy kicsit a kapcsolatot mindenkivel, és ha úgy érzed, hogy már megy egyedül, akkor újra jöhetnek a barátok:) Nekem ez jött be, pszichológus ajánlotta:)Próbáld ki:) Kitartás!
2013. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!