Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SoS?! Nagy gond: Az a probléma...

SoS?! Nagy gond: Az a probléma hogy reggelente nem tudok felkeni

Figyelt kérdés
hiába állítom be a telefonomat hogy 2percenként csörögjön mindig rányomom hogy 2perc múlva újra "szóljon". A párom ezt nem bírja, idegesíti mindig ezen megy a vita, hogy miért csörög megint, miért nem kelek ki, stb. szeretnék úgy kelni hogy magamtól felébredek legkésőbb 8kor vagy akár előbb. a korai lefekvés nem megoldható sajnos. Nagyon nagyon várom a hasznos infókat. Hálás lennék érte!
2013. szept. 1. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ja
2013. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A párod miért nem kelt fel?pl egy csókkal, aztán mehettek tovább is ha van időtök, akkor biztosan felkelnél :)
2013. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne 20 perccel korábban csörögjön az ébresztő, hanem amikor már fel kell kelned mindenképpen és akkor nem nyomod le hanem felkelsz
2013. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
En azt csinalom, hogy a szoba masik vegebe rakom a telefonom, mire eljutok addig, hogy kinyomjam, ramjon a pisilhetnek, aztan onnantol esznel vagyok.
2013. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez van, lenyomom. Pedig én pont akkora állítom be, amikor kelnem kéne, mégis lenyomom, és nem kelek fel...
2013. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kérdező! Mi az hogy nem tudsz felkelni? Szerintem te nem is akarsz idöben kelni? Ha munkahelyed lesz itt gondok lesznek!
2013. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A párom csak minden másnap jár dolgozni,de azért nem szeretnék ébresztőre kelni mert épp hogy csörög a párom már fel is kel,én meg nem mindig hallom.:(
2013. szept. 1. 16:39
 8/8 anonim válasza:
Én olyan vagyok, hogy ha elérhető távolságban van a telefonom, lenyomom, alszom tovább (és erre nem is emlékszem sajnos). Ezért el szoktam pakolni az asztalra, hogy sétálnom kelljen érte, akkor meg már nem alszom vissza. :)
2013. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!