Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ilyen gondolkodási...

Hogy lehet ilyen gondolkodási menete csupán egy 14 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit 1.-s korom óta ismerek. Mindig visszahúzódó típus volt, mindig a tanuláson járt az esze, nem közelített felénk, és az osztályom se, sajnos amibe én is beletartozok, nem próbálkoztunk közelíteni.

7.-n az egész lénye megváltozott... Külsőleg is, és belsőleg is. Férfias testalkata van, nem esik szét, ha gyomorszájon vágják.

De azonban, sajnos akkor sem akart barátkozni velünk, azzal az indokkal, hogy ő másként látja a világot mint mi. Éretten gondolkodik, sokkalta érettebben mint a mi osztályunkba járó fiúk.

A többi fiú gondolkodása:

-Üssük, és terrorizáljuk a kiközösített gyereket, megérdemli.

-Üvöltözzünk órán, csak hogy ne kelljen tanulni, elvégre minek is az?

-Beszéljünk az erotikáról, nagyfiúk vagyunk.


7.-ben, mellette ültem Biológián, összebarátkoztam vele, erősebb köteléket érzek iránta, nagyon megfogott valami benne, és az 1 év elteltével többet is tudtam meg róla.


Az ő gondolkodása:

-Fölösleges ütni azt a gyereket, nem lesz jobb nekem attól.

-"Ha húzzák az órát a hülyeségükkel, akkor a tananyaggal is lassabban haladunk."- idézve.

-"Nem tudom milyen a szex, így nem is szoktam róla beszélni."


Kissé néha ijesztő is tud lenni... Mint például etika órán, mivel ő úgy gondolja, hogy az ember a legkegyetlenebb lény a világon. Ellentétben komoly tervei vannak, mikor azt kérdezték, mi a mi értékrendünk, a szerelemre ezt mondta: "A szerelem számomra azért fontos, mivel szeretném annak a nőnek a kezét fogni halálom napjáig, akit feleségük vettem."


Mély gondolatai vannak, amik nagyon megfogtak. Szeretem a társaságát, ahogy a többi lány is... Akkora változáson ment keresztül, hogy az hihetetlen!



2013. okt. 11. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira kar hogy a regi osztalyom nem ilydn fiukbol allt. :(
2013. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem... Csak ő az egyetlen olyan fiú az osztályomba, aki így gondolkodik.
2013. okt. 11. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dicséretes ez a szemlélet! Ő is azon kevés fiatal fiúk közé tartozik, akik hamarabb érők.
2013. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem verekszik feleslegesen, nem ordibal az oran mert tudja hogy nem jo - normalis gondolkodas

Nem beszel a szexrol, mett nem tudja milyen - jo hogy nem okoskodik olyanrol amirol nem tud, viszont ha egyaltalan nem erdekli akkor talan aszexualis es ilyen teren meg eretlen, vagy csak azert nem beszel rola mert nincs kivel (nem birja a fiu osztalytarsait, te meg a tobbi lany pedig lanyok vagytok..)

Az a kijelentese a szerelemrol inkabb a husegrol szol. Persze hogy nem akar olyant felesegul venni akit nem szeret - teljesen atlagos gondolkodas


Sajnalom ha felteertettem valamit, ez van. Nekem a leirasodbol nem szimpatikus, inkabb olyan mint aki okosabbnak es jobbnak hiszi magat mindenkinel, lenez masokat, okoskodo.


A fo kerdesedre valaszolva: ilyennek neveltek, ilyenne valt a kornyezete miatt (nem csatlakozott birka modra)


Lehet az is hogy eddig is igy gondolkodott, de timezt nem tudhattatok mert nem beszelgetett olyan sokat...

2013. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért ne vonj le úgy következtetéseket, hogy nem ismered. Nem lenéző típus, azt nem tudom, hogy most ő többnek gondolja-e magát nálunk, mivel nem csúfolja nálunk az egyik szegényebb származású lányt, mint a többi fiú. De azt tényleg nem tudhatom, hogy érdeklődik-e a szex után, mivel nem szokott előttünk erről beszélni...
2013. okt. 13. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!