Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkodási idő? Mi lesz a vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodási idő? Mi lesz a vége?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk együtt,nagyon nagy szerelem(volt)mindkettőnknek.De az utóbbi időben nagyon sokat martuk egymást,olyan rossz tulajdonságaink miatt,amin nem változtattunk időben..én kimondom,amit gondolok és az sem érdekelt ha tapintatlan voltam,ő pedig érzékeny.nem voltam elég rugalmas,ő pedig inkább lenyelte a békát csak hogy ne legyen vita.Tehát mind olyan gondok,szerintem,amin már csak magunk miatt is érdemes változtatni..a lényeg,hogy kiborult a bili,először úgy volt,hogy vége,de nap végére már "megkért",hogy várjak egy kicsit,mert nem akarja hogy vége legyen.E mellett minden más is összejött neki,amiről nem akar beszélni,állitása szerint,mert ha egyedül oldja meg attól lesz igazán erős.És nem hiszem,hogy ez kamu,mert tudom,hogy tényleg nagyon ramaty állapotban van.Próbálok közel kerülni hozzá,néha kedves ,aranyos elmondja,hogy még mindig szeret aztán hirtelen begubózik.Már két hete megy ez a csiki csuki,de nem akarok elhamarkodott döntést hozni és azt mondani,hogy legyen vége,mert részemről tényleg megoldható a változtatás és mert vele eltudnám képzelni a jövőt.De nem tudom benne mi játszódik le.Azt mondja azért nem akar(t) egyből visszaugrani a kapcsolatba,mert egyrészt nem akarta ránk zúditani azt a másik gondot,másrészt,hogy legyen időnk átértékelni dolgokat.Ebben mellesleg igazat adok én sem bánom,mert igy tényleg értem el én is magamban változást,nem úgy mint a "vége" fele,hogy megbeszéltünk valamit aztán három nap múlva megint vita.De nem tudom mikor lesz már változás,vagy bármi történés..Hogy visszatalál-e hozzám egyáltalán?én 25 vagyok(nő) ő 26
2013. okt. 9. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az aki időt kér az szánalmas és ált szakitás a vége. Ne hitegesd magad. Ne élj illuzioban.
2013. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A.R. ***** válasza:

Az idő kérés hiába is reménykedsz azt jelzi, hogy elbizonytalanodott valószínűleg egy másik csaj van a dologba vagy egyszerűen rád unt. Az exem első nagy szerelem minden elsöprő volt de elhagyott mert élni szeretne. Ő is idő kéréssel kezdte majd kiderült, hogy ez ilyen kegyes levezető dolog, hogy ne fájjon annyira. Kért 1 hetet majd még 1 hetet majd 1 hónapot közben ő kiábrándult belőlem teljesen én meg szenvedtem. Aztán szakított velem és most itt vagyok. Ez volt 2.5 hónapja és 2 évet voltunk együtt. Mellettem ért nővé és mikor "beért" teljesen akkor már a jobbra vágyott és érezte, hogy jobbat jobb testűt, pénzesebbet is megkaphat és lépett.


Az időkérés szakítás!! MINDEN ESETBEN! Főleg ha nem keres nagyon és azt kéri ne találkozzatok.

2013. okt. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak akkor miert mondja hogy szeret?nem tudom..en sem varok tobbet a helyzettol mint amit leirtatok,de nem ugy ismerem mint aki ezt csak ugy mondja.meg minek is tenne?meg mondtam neki ha szakitani akar nem kell halogatni.nem ertem az egeszet
2013. okt. 10. 06:11
 4/5 A.R. ***** válasza:
Én is mondtam neki, hogy szakítson de nem tudott. Itt minden azon múlik, hogy talomba vagy tartva hátha a másik nem jön össze vagy a tervei nem jönnek be és akkor lazán visszatáncol. Azért mondja, hogy szeret mert hitegetni szeretne nehogy véletlen azt hidd, hogy ki akar dobni. Pedig ki akar hidd el. A szünet vagy hívjuk gondolkodási időnek egy gyenge kifogás arra, hogy már nem kellesz. :/ sajnálom
2013. okt. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:'(
2013. okt. 10. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!