Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék beszédesebb?

Hogyan lehetnék beszédesebb?

Figyelt kérdés

Facebookon nagyon sokat vagyok képes írni, amikor beszélek valakivel, de élőben meg néha alig tudok megszólalni. Van, hogy akkor is rám jön, hogy sokat beszéljek, de az ritkán van. Volt, hogy az egyik barátom megkérdezte, hogy most akkor nem beszélek vele, vagy mi, mert hogy nem nagyon szólaltam meg.


Mit kezdhetek ezzel? Neten egyből jön minden, még nem is kell gondolkoznom...


15/L


2013. okt. 12. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Onbizalom es odafigyeles. Bizz magadban, ne felj attol hogy hulyeseget mondassz, es figyelj oda mirol szoktak beszelgetni hogy be tudj kapcsolodni. :) Nekem bevalt. Az onbizalom novelo resze nehez, en ugy csinaltam hogy mindennap elmondtam magamban hogy meno vagyok, vicces stb.. Egy idonutan bevalt, csak hinni kell benne. Tehat mar eleve ugy mondogasd amit akarsz hogy elhiszed, torekedsz arta hogy elhidd.

Sok szerencset. :) 16/L

2013. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!