Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék nyitottabb,...

Hogy lehetnék nyitottabb, beszédesebb?

Figyelt kérdés

Amikor kisebb voltam könnyebben ment a beszélgetés, könnyebben ismerkedtem a korosztályommal. Azonban most valahogy nem megy. Van amikor nem tudok mit hozzáfűzni a témához és van amikor meg nem merem mondani. Vagy ha el is kezdek mesélni nem nagyon kapom meg azt a figyelmet...


15/L


2012. szept. 27. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés.Ezen dolgozni kell.El kell járni szórakozni és kipróbálni magadat.És több ember közé menni, hogy növeld az önbizalmadat, és hogy tapasztaltabb légy a kommunikálásban.Mást nem tudok tanácsolni.Mosolyogj mindig, és fogadd szívesen az új embereket.Nálam ez bejön mindig.:D
2012. szept. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nincs rá más módszer.
2012. szept. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra hogy nem tudsz mit hozzáfűzni a témához az a legjobb módszer szerintem, hogy igyekszel jól informált lenni. Újságot olvasol, híreket nézel. Hidd el nagyon kevesen teszik ezt. Fel fognak rád nézni, amiért képben vagy a világ dolgaival kapcsolatban. És baromi jó érzés tud lenni, amikor látod, hogy mások érzik azt, hogy nem tudnak hozzászólni a témádhoz, azaz a vezető szerep a tied. Nagyon sok önbizalmat ad,ami miatt lehet, hogy a figyelmet is könyebben meg fogod kapni. Nekem bevált. 21L
2012. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés,nálam is ugyan ez a helyzet:/
2012. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a hasznos kommenteket:) igyekszem ezeket betartani s majd meglátjuk:)
2012. szept. 29. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!