Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan rázhatom le jehova tanúit?

Dawyd.scream kérdése:

Hogyan rázhatom le jehova tanúit?

Figyelt kérdés
Régen én is az voltam de szerencsére időben kiléptem abból a szektából. De most állandóan jönnek ide a nyakamra és nem hagynak békén hogy menjek vissza. Már megmondtam nekik elég eréjesen de nem értik meg.

2013. okt. 15. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Írd ki az ajtódra, hogy "Ördög Dávid"

és ajtószámnak egy 666-ost.

Abból érteni fognak.

2013. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne nyiss nekik ajtót.. ha soha nem reagálsz semmit, akkor csak békén hagynak egy idő után. Ha mégsem, akkor mondd meg nekik, hogy ha nem mennek el most, akkor kihívod a rendőrséget, hogy zaklatnak.. persze eléggé hülyeség emiatt rendőrt hívni, de amilyen "gyámoltalanok", biztosan besz@rnak és elmennek.
2013. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az elsőnek egy nagy szájast, a többi nem fog jönni.
2013. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát már majdnem volt hogy berángatom az udvarra és megverem őket. De amíg nem megyek ki nyomják a csengőt. Már rendőrt is hívtam de csak beszéltek velük 1-2 szót és annyi
2013. okt. 15. 13:12
 5/16 anonim ***** válasza:

kimész, megmondod hogy az én istenem erősebb mint a tied és rácsapod az ajtót. (közben mutathatsz nekik egy metál villát, nyelvet nyújtasz és hörögsz....



a másik verzió pedig hogy neki állsz Allahról beszélni velük, és ha elmennek követted őket... :D

2013. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
A férjem azt mondta nekik, hogy ő már eligérkezett máshová.
2013. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer meguntam őket, és amikor kimentem hozzájuk, megjegyeztem, hogy hú, de melegem van, és levettem a pólómat.

Lány vagyok.

Nem volt rajtam melltartó...

Szerencsére nem egy forgalmas utca a miénk, és jó nagy bokrok is vannak a ház előtt... Azóta sem jönnek :)

2013. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én akkor kimegyek egy szál kolbászban és hátha békén hagynak
2013. okt. 15. 13:31
 9/16 anonim válasza:
Vagy hazudj , közöld velük , hogy elméjedtél a katolikus egyház tanulmányozásában. Új nő....
2013. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy egyszerű "köszönöm" és már csukod is az ajtót. Viszont rosszabb, amikor a parkokban, kórházakban akarnak téríteni.
2013. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!