Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt INTJ-k? Lenne...

Vannak itt INTJ-k? Lenne néhány kérdésem hozzátok.

Figyelt kérdés

Mi a foglalkozásotok? Illetve mivel szeretnétek foglalkozni?

Mi a hobbitok?

Mi a véleményetek a művészetről, mennyire fontos számotokra, hogy így fejezzétek ki magatokat? Milyen zenét, filmeket, festményeket, etc. szerettek?

Hogy álltok a családalapításhoz? Akartok gyereket/gyerekeket?

Hány barátotok van, mennyire könnyen tudtok beilleszkedni egy társaságba?

Mennyire megy könnyen az ismerkedés az ellenkező nemmel? Mennyire könnyű nektek párkapcsolatban élni? Hogy viszonyultok a "romantikázáshoz"?

Mi a legeslegidegesítőbb emberi tulajdonság szerintetek? Az amitől legszívesebben a falnak mennétek (vagy annak vezetnétek az illetőt:D)?

Végül: hány évesek, és milyen neműek vagytok?


Mivel én is INTJ vagyok, viszont nem találkoztam még ilyen emberrel, érdekelnének, hogy a "társaim" milyenek, hogy viszonyulnak a fent említett dolgokhoz.

22/N


(Igen, tisztában vagyok vele, hogy ez csak egy teszt, mindenki egyedi személyiség, etc., így tehát aki csak erre szeretné felhívni a figyelmem, kérem ne válaszoljon. Ez csupán kíváncsiság, és igen, UNATKOZOM:D Továbbá az se kommenteljen feleslegesen, aki nem tudja, mi a hangyaboka az az INTJ>google.hu. Köszönöm.)



2013. okt. 15. 21:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

1) Még tanulok, és nem tudom pontosan mivel szeretnék foglalkozni. Viszont biztos, hogy tudománnyal szeretnék foglalkozni. Kedvelem a fizikát, és érdekenek a nukleáris fegyverek, és egyéb ehhez hasonló dolgok. Viszont nagyon szeretem a helikoptereket, és a repülőgépeket is, tehát a pilóta szakmán is gondolkoztam már.

2) Szeretek lovagolni és síelni, de a szabadidőm nagy részét az internet olvasásával töltöm. (nem, nem fb)

3) Nincs sok érzékem a művészetekhez, de kedvelem a klasszikus zenét, és szívesen nézek táncelőadást. A festészet és a költészet nem az én világom, ki nem állhatom irodalom órán a műelemzést. Nem nagyon értek egyet ezzel a "mire gondolt a költő" dologgal.

4) Nem szeretnék gyerekeket.

5) Van egy legjobb barátom akivel mindent meg lehet beszélni. Vannak rajta kívül is barátaim, de nem olyan közeliek.

6) Egyenlőre nem érzem szükségét annak, hogy párkapcsolatban éljek. Elég erősek az INTJ tulajdonságaim, ezért nehéz dolog lesz párt találni. De, mint mondtam, egyenlőre nem tartom szükségesnek, nem hiányzik.

7) Én és a romantika nagyon messze állunk egymástól. Nem igénylem.

8) INTJ lévén, elég sok emberu tulajdonság van amit nem tudok elviselni. Felsorok párat: ostobaság, nagyhangúság, önsajnáltatás, gyengeség(mentális persze), pontatlanság, ésszerűtlenség. Mindenekelőtt ki nem állhatom, ha megpróbálnak hülyére venni. Nem bírom ha félbeszakítanak, vagy ha valamit többször kell elismételnem.

Tippelj, Kérdező a nemet és a kort illetően. :D


ui:elnézést a helyesírási hibákért, telefonról gépeltem.

2014. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Most olvastam csak a válaszodat, és köpni nyelni nem tudok. kb. 90 százalékban megegyezik az én véleményemmel. Nagyon elképesztő ez az INTJ személyiségtípus. :)

Előző voltam.

2014. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

-tanuló vagyok, tudományos kutató vagy mérnök akarok lenni

-foci,fizika

-nem túlságosan fontos számomra hogy müvészettel fejezzem ki magam ,de szeretem a zenét és a szép részletekre figyelö festményeket a zenéröl még annyit hogy az összes fajta zene bejön

-természetesen akarok gyerekeket és családot

-igazi barátaim nincsenek inkább felszínesen vagyok jóban 5-6 emberrel volt 1-2 jobb barátom régebben, de aztán eltávolodtunk egymástól

-nem szeretem a nagyobb társaságokat nem is nagyon tudok beilleszkedni és nem is akarok de ha akarnák se tudnák

-párkapcsolat terén nagyon gyengén állok

-utálom amikor kioktató és lenézö monológot hallok

- 15/f

2014. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
helyesbítek egy kicsit a legidegesítöbb emberi tulajdonság szerintem az emberi elnyomás a szociális csoportokban
2014. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Elnök v Hadvezér v Tudós(Fizikus(bármilyen ágból) v Feltaláló v Mérnök (v=vagy)

Régi pénzek gyűjtése, tudományok utáni érdeklődés, gondolkodás

Fontosnak tartom a művészetet, mert kifejezi egy nép kreativitását. Csak ne én legyek a művész.

Főleg rock vagy kis mértékben szinfónikus zenét hallgatok.

Akció, akció-vígjáték, tudományos-fantasztikus filmeket szoktam nézni. Allergiás vagyok arra, ami nem tükrözi a valóságot.

18-20 éves korom körül alapítanék családot, 3 gyerekkel.

Sok barátom van, de igazi nincsen. Nehezen illeszkedek, sokat szoktak szivatni, utállok ismerkedni.

Sehogyan sem megy az ismerkedés ellenkező nemmel. Visszahúzódó vagyok, a lányokkal való ismerkedés pedig a klasszikus "Micsoda a feketelyuk?" kérdésnél lefullad, mivel kapcsolatkeresésnél elsősorban az agyat veszem figyelembe.

Nem vagyok romantikus típus de tudok olyan lenni, ha a kapcsolat megköveteli.

Legidegesítőbb emberi tulajdonság? Hmm... Rendgeteg van. Talán a pontatlanság vagy az értetlenség. Rühellem azt, amikor valaki fix időpontot mond, és azt nem tartja be.

14/F

2015. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Szia Máté vagyok válasza:

10.-es gimnazista vagyok egy hat osztályos gimnáziumban, viszont jövőre nézve tervem sajnos még nem sok van. Alapvetően van annyi önbizalmam, hogy bármibe kezdek véleményem szerint meg tudom csinálni, de nem keltette fel az érdeklődédeset semmi.

Hobbiként kosarazok, online játszok, mikor hogyan engedi az időm.

A művészetet egészen kisebb korom óta érdekesnek tartom, habár nem vagyok egyáltalán jártas benne. Szeretem, ha képes gondolatsorokat, akár egy történetet elindítani a fejemben egy bizonyos mű, de nem nagyon szoktam ezt keresni. Ami szembe jön, azzal találkozok. Művészeten keresztül nem nagyon próbáltam már szándékosan erre a célra kifejezni magam, de viszonylag könnyen képes vagyok rá, hogy ha szükséges valami hasonlót csinálnom, de ez sokkal inkább, mint egy feladat megoldása zajlik le.

Zenei ízlésem elég sokszínű, a jó zenét szeretem stílustól függetlenül. A kedvenceim tartalmaznak valódi jelentést is.

Filmeket nem nagyon nézek, ezt helyettesítve szoktam animéket nézni, ami aokszor elrugaszkodkott világot és mondanivalót képez magának. Kifejezetten szeretem a fordulatokkal társított inteligens darabokat.

Szeretnék majd egy srácot, nézni ahogy felnő és olyan emberré válik, akivel én is lepacsiztam volna :D

Viszonylag sok barátom van, de sikerült kifognom 2 barmot, akikre képes vagyok egyenlő félként tekinteni, hiába ők a tehetségesek és nem én :D. Velük több éve, és még valószínűleg sok évig nagyon jó viszonyt ápolunk, beszínesítik az életem.

Sokkal jobban élvezem a kis létszámú társaságot olyan emberekkel, akiket érdekesnek találok, ettől függetlenül mindig szociális típus voltam azt tekintve, hogy rengeteg haverom volt és általában véve sok emberrel voltam jóban. Egy képesség, amit nem tartok színészkedésnek, mivel a személyiségem részévé vált, de nem meglepő, hogy nagyon nem szeretem a szociális rendezvényeket és az embereket, akikkel az időmet tölteném.

Viszonylag könnyen tudok kommunikálni lányokkal, de mivel gyakorlatilag az életem nagyrészét a suli lefoglalja és lusta vagyok edzésre járni pl, ezért nem gyakran ismerek meg újakat. Párkapcsolatban élni nekünk is ugyanúgy jó, mint másnak, csak picit másmilyen szemszögből közelítjük meg a dolgokat. Volt barátnőmmel nem volt ilyenek miatt nézeteltérés, talán még pozitívumnak is találta.

A romantika meg egy érdekes dolog, inkább egy kötelező rituálé, megoldandó problémaként tekintek rá sokszor, ettől függetlenül én is élvezem. Sajnos nagyon nehezen esek szerelembe, ezért nem gyakran van hozzá szerencsém.

Alapvetően van egy ellenszenvem a hülye emberekkel szemben, biztos köze van a gyerekkoromhoz. Nem tudom őket komolyan venni, irritálónak találom őket. A legidegesítőbb része, mikor annyira biztos az igazában, hogy azt rám is akarja erőltetni.

17 éves fiú vagyok.

Egy picit rosszul szerkesztett a szöveg és biztos tele van hibákkal, de szembejött velem a kérdés és jobb teendő hiányában válaszoltam telefonról.

2017. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Megnyugodtam, hogy vannak azert meg hozzam hasonlok:)

Kar, hogy ilyen kevesen vagyunk raadasul a kornyezetemben nincsenek olyanok, mint mi...

2017. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

- Mi a foglalkozásotok? Illetve mivel szeretnétek foglalkozni?


Nyomozó szeretnék lenni, bár a fizikai követelményekből kicsit tartok, de nagy álmom válna valóra.



- Mi a hobbitok?


Krimit olvasok, rajzolok, gitározok, énekelek vagy netán írok, bár az utóbbi ritka, ihlet kell hozzá.



- Mi a véleményetek a művészetről, mennyire fontos számotokra, hogy így fejezzétek ki magatokat? Milyen zenét, filmeket, festményeket, etc. szerettek?


Főképp a klasszikusnak számítókat. Nagy kedvencem a Vissza a Jövőbe 1-3, Meghívás egy gyilkos vacsorára, Idegenek a vonaton, Gyilkosság telefonhívásra, Star Wars 1-6 (de inkább 4-6)

Zenében pedig klasszikustól a metálon át a dupstep-ig. Minden kategóriában lehet igényeset alkotni. A hangsúly az igényesen van. :D



- Hogy álltok a családalapításhoz? Akartok gyereket/gyerekeket?


Nem tervezek és ahhoz nagyon el kell csavarni a fejem, hogy ez megváltozzon.



Hány barátotok van, mennyire könnyen tudtok beilleszkedni egy társaságba?


Tényleges barát 1-2. A többi csak ismerős, akivel néha egy légtérben vagyunk és beszélgetünk. Nehezen, de amint felmerül közös érdeklődési kör sima ügy, ha nyitni akarok, viszont nem szokásom.



- Mennyire megy könnyen az ismerkedés az ellenkező nemmel? Mennyire könnyű nektek párkapcsolatban élni? Hogy viszonyultok a "romantikázáshoz"?


Mivel nem különösebben igénylem a férfi társaságot, így nem is szoktam magamtól ismerkedni. Nem vagyok romantikus típus. Jobban értékelem a megfelelő kommunikációt és a kémiát.


- Mi a legeslegidegesítőbb emberi tulajdonság szerintetek? Az amitől legszívesebben a falnak mennétek (vagy annak vezetnétek az illetőt:D)?


A felesleges önsajnáltatás.

Adott egy probléma ->

Tud rajta változtatni?

A.) Igen -> Akkor hajrá!

B.) Nem -> Akkor el kell fogadni.

De ő nem dönt, nem mérlegel, hanem mérgez másokat.


- Végül: hány évesek, és milyen neműek vagytok?


20/L

2019. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!