Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik bunkók, azoknak miért...

Akik bunkók, azoknak miért van olyan sok barátjuk? Miért vevők az emberek a szemétségre?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy nem tettem semmi rosszat az illetőnek, nem okoskodtam neki, nem oktattam ki, sokszor még 1 mondatot sem beszéltem vele, de mondjuk beszól nekem, mondjuk útban állok, és látja, hogy valaki ott jönne, akkor oda szól hogy "álljál már el onnan!" mintha az lenne a dolga, hogy belém kössön.

És ezt nem értem. Hogy miért kell nekem beszólni. De látom másokkal meg olyan jól eldumálgatnak az ilyen emberek, barátkoznak, haverkodnak.

Azok akik bunkók, miért nem bunkók mindenkivel? Mondjuk ha engem nem ismernek, és azért bunkók, akkor miért nem bunkóznak mindenkivel, aki ismeretlen nekik?

Az ilyeneknek mindig ezernyi barátjuk van...



2013. okt. 17. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ,úgy ,kóstólgatnak az ilyenek mindenkit. Hogy beszól neked és te mit reagálsz. Ha semmit ,csak arrébb állsz, meghúzod magad ,akkor ő nyert, magában elkönyvel beszarinak és hogy ő a menő ,feletted áll és máskor is baxtathat.

Ha visszaszólsz valami oltósat vagy bunkót ,agresszívat akkor más a helyzet, vagy visszaszól és lesz egy jó kis vita vagy bunyó, aminek az eredménye rajtad is áll, vagy lecsillapodik és lehet máskor nem próbálkozik, keres más áldozatot.

Azért haverkodnak az ilyennel ,mert ők is hasonló bunkók, vagy nyaliznak neki ,hogy nehogy őket piszkálja. inkább röhögnek a viccein ,minthogy őrajtuk röhögjenek.

2013. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Segítek ha tudok válasza:
46%
Szerintem az ilyen emberek csak azért bunkóznak,mert ilyen a személyiségük.És ha egyszer beléd köt egy ilyen, akkor inkább hagyd rá, mert csak még rosszabb lessz. Ő ezt "sikertelenségnek könyveli el" és addig fog szekálni amíg ő nem nyer. Tehát a végén úgy is te leszel a beszari. Amúgy meg azok barátkoznak velük,akik ugyanolyan bunkók mint ő. Sajnos elég sokan vannak.:-(
2013. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen hangsúllyal mondja.

Én is szoktam ilyet csinálni közömbös osztálytársakkal, és barátokkal is. Kicsit fenyegetően rámordulok, hogy húzzon már arrébb, hülyéskedve, mosolyogva, aztán rendszerint megy a kamu-kötekedés, aminek a vége pet palackpárbaj, vagy galacsin harc lesz.


Nem hiába mondják, hogy nagyra nőtt gyerekek vagyunk. :)


Ami számodra érdekes lehet, az az, hogy engem is lebunkóznak az ilyenek miatt olyan emberek, akik még csak látásból se ismernek.

2013. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
nekem is vannak úgymond bunkó ismeröseim, de én kijövök velük.Normálisan beszélgetek velük. De tényleg vannak olyanok akik csak heccböl belédkötek, pl:Az osztály társam. Egy olyan témát hozott fel amit nem kellet volna feszegetnie, nekem elegemlett ,lány létemre én voltam az elsö aki szembe mert vele szállni azzal a sráccal.Három tanár állított le minket! Az osztályfönökmeg pedig nekem adott igazat. Attól kezdve már nem kötekedett velem,söt,hozzám se szólt többet,és az volt benne a legjobb hogy a többiek meg akik látták az esetet azt mondták jól tettem. Kiálltam magamért és ezért senki nem hibáztathat,föleg hogy másfél évig hallgattam a szemétségét ,nem csak azt hogy nekem mit mondott ,hanem hogy mit tett a barátaimmal és akikkel jóban voltam.
2014. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!