Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkereső oldalakon mi a...

Társkereső oldalakon mi a bánatnak vannak fenn olyanok, akiknek barátjuk / barátnőjük van?

Figyelt kérdés
Ha férje / felesége van arról meg aztán ne is beszéljünk...

2013. szept. 25. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy legyen még több, gyűjtsd össze mind!
2013. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a lelki társad a házastársad/társad.
2013. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lina93 ***** válasza:
Lehet poénból felregisztrálják a haverok, esetleg megcsalásra készül, vagy a sok hülye facebook-os cucc miatt, véletlen felkerül, akár egy játék miatt.
2013. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1: Csúnya dolog neten csajozni, pasizni úgy hogy közben van párod. Szerintem.
2013. szept. 25. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet ők sem büszkék rá.
2013. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mit tudom én, már vagy két éve nem lépett be, akkor lehet, hogy csak elfelejtkezett róla. Ha meg aktívan használja, akkor nem csak a saját háza táján nézelődik.
2013. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban csúnya dolog, de sokan csinálják ezt , tapasztalat. Én is akkor regisztráltam még egy ilyen oldalra, amikor még kapcsolatban voltam, de tudtam, hogy hamarosan vége lesz. A mostani párommal ott ismerkedtem meg, kvázi kiöntöttük egymásnak a lelkünket. Teszem hozzá a 7 éves kapcsolatom lezárása nem az internet miatt történt, jóval erősebb okai voltak.

De aki direktben úgy regisztrál, hogy kalandot keres, az nagyon ciki és szánalmas. És ha tudnátok hány ilyen van......tényleg gáz.


27/N

2013. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Seila ***** válasza:
Miért élőben talán nincs így?:D
2013. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!