Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki télen született annak...

Aki télen született annak általában sötétebb a bőre?

Figyelt kérdés
November 18. születtem, kicsit barnább vagyok, megismerkedtem egy másik november 18.án született csajjal és Ő is barnább (egy kicsit halványabb lehet de az..). Van összefüggés ?
2013. okt. 17. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A családom nagy része őszi-téli születésű, de nem igazán vagyunk úgymond barnábbak. Vannak köztünk fehérebbek pl én, vannak akik könnyedén lebarnulnak, és vannak akik nem feltűnően, de egy árnyalattal alapból erősebb színűek. Szóval szerintem nincs összefüggés, inkább genetika, és szerencsés véletlen a csajjal, hogy ő is barnácskább, és pont ugyan akkor született mint te. Szerintem nem kell túlbonyolítani, szimplán hasonló génekkel rendelkezik a bőrötök.
2013. okt. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Januári vagyok és hulla fehér! (Y)
2013. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én nov. 30.-án születtem, de világos a bőröm. szerintem nincs összefüggés.
2013. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kutasd fel a családfádat, talán egy kis vonó lesz a hibás, nem a hideg hónap.
2013. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyilván a gének, de ha már összefüggést keresünk, akkor éppen fordítva igaz, de csak evolúciós távlatokban, igyanis ha az egyenlítőtől északra haladsz, egyre hidegebb éghajlatot, és egyre világosabb bőrű embereket találsz. Ez a jelenség ráadásul az állatvilágban is megfigyelhető, rokon fajoknál északabbra az állatok színe világosabb, az egyenlítő környékén sötétebb.
2013. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!