Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » HOGYAN TUDNÉK VÉGET VETNI ENNEK?

HOGYAN TUDNÉK VÉGET VETNI ENNEK?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én, mindössze csak egy sz*aros kis 13 éves lány vagyok, és van egy lány aki eléggé böki a csőröm.Irigykedek rá, csak mert jobban öltözik mint én, népszerűbb mint én, de a legfontosabb az ,hogy azzal a fiúval enyeleg akibe bele vagyok zúgva... Nagyon mérges vagyok rá úgymond "bosszút szeretnék rajta állni". Mit tegyek hogy ne foglalkoztasson ez a lány? Hogyan vethetek véget a folyamatos irigykedésnek? Vagy csak úgy lesz nyugtom ha "legyőzőm" őt?

2013. okt. 18. 17:16
 1/3 Segítek ha tudok válasza:
Keress valaki mást akit utálhatsz. Ha mégsem Találsz, akkor viszont muszáj lesz lenyelni a problémát, hacsak nem akarod, hogy a lány és lehet, hogy a pasi is örökké megutáljon.
2013. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem őt kell legyőzni, hanem magad. Egy, ne beszélj így magadről, legyen önbizalmad.

Kettő, nem számít a ruha, lehet azt hiszed most de nem. Fogadd el amid van, legyél boldog annyival, ne irigykedj, ez a kisugárzásodon is sokat dob.

Három, ne törődj velük, ha kajtatsz akkor idegesíted őket, ők viszont téged.

Ha ezek megvannak boldogabb leszel. Lehet a fiú nem lesz veled, de ne bánd, fiatal vagy, idővel lehet rájössz jobb is így.

2013. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kettes jól mondja, de ha nem válik be, akkor tegyél egy fingópárnát a lány székére.
2013. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!