Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok számotokra mért vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra mért vonzóbb a rosszfiúk mint a jófiúk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez hülyeség.:D Engem a jóképű aranyos pasik vonzanak,hogy mért? Azért mert csaj vagyok
2011. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 twinky ***** válasza:
92%
Azert, mert regen a Szupercsapatot nyomtak minden szombat delutan a tv-ben.
2011. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

nem tudom mert fiú vagyok és engem a csajok vonzanak :S

tudom ez gusztustalan de hát ez van :DDDD

2011. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
:D
2011. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A kihívás.

De ha rosszfiúk alatt te is az agresszív bunkókat érted, akkor egyáltalán nem vonzanak.

2011. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem vonzanak jobban.
2011. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nyugi én rosszfiú voltam részegen és így is elutasítottak...
2011. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"A pszichológusok szerint éppen azért, mert folyamatosan fent van miattuk az adrenalin szintje a nőnek, hiszen soha nem lehet tudni, hogy egy ilyen pasi mellett mit hoz a holnap, vagy inkább a következő óra. Állandóan ugrásra készen kell állni, ha pedig valami „rosszat” csinál, akkor lehet rajta őrjöngeni, a végén pedig a legédesebb a megbékélés..."

"...Emellett a szakemberek szerint azért is választanak a nők időnként rossz fiúkat, mert ez náluk külsőségekben is megmutatkozik, vagyis nagyon férfias, erős, kemény jelenségek, ami a csajoknak azt üzeni titkon: erős utódot tud nemzeni. Nyilván nem gondolja át ezt senki tudatosan, de az ösztönei arra hajtják, hogy ilyen pasit szedjen fel."


[link]

2011. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a nők szeretik ha a férfi irányít, amire a "jófiúk" nem képesek
2011. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A 84%-osnak is igaza van.

Nekem is szükségem van irányításra, de iszonyú kemény egyéniségem és akaraterőm van.

Nem igen lehet bírni velem. Pedig néha szükséges. Persze nem mindenben, de azért kell az, hogy érezzem ő a "családfő".

Remélem érthető.

2011. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!