Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a lányról...

Mit gondoltok erről a lányról a tumblr-je alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Amikor beszélgetünk mindig rendes, viszont amikor megláttam a tumblr-jét kicsit megijedtem.



2013. okt. 20. 20:15
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Szerintem óvakodj tőle.
2013. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Ha erősen 20 alatti, akkor valami black vagánykodás keveredhet jószívűséggel és "a világ" nyomorára érzékenységgel. Ha nem nagyon fiatalka, akkor kezd kicsit zavaros lenni a dolog, szerintem tőle kellene megérdeklődni, mi a szándéka a mellbevágó figyelemvadászattal.
2013. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
engem érdekelne ez a csaj .D
2013. okt. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 Angelik@ ***** válasza:
58%

Szerintem nagyon érdekes a stílusa és tetszik. Emiatt ne félj, nem kell rögtön betegnek titulálni...

Ha meg jól elvagy vele, kit érdekel milyen képeket nézeget?!

2013. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Aztán randi végén feldarabolja szegény srácot. A képek alapján még azt is kinézem belőle. Tudom, hogy most divat minden ami a halállal kapcsolatos, meg ami beteges, de ez azért túlzás.
2013. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Angelik@nál a pont!
2013. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 Angelik@ ***** válasza:
100%

A művészet határtalan. Valaki csupa rózsaszín felületre pacsmagolja a kur*a macikát, meg a szivárvány pónit és azt elismerően csodálják, hogy milyen lányos, milyen kis édes a stílusa...(harmincon túl is)

Ez valami teljesen más. Nem feltétlenül a halálhoz köthető, de elvont és pont ezért nem tetszik a "nagy átlagnak" szerintem.

2013. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 Angelik@ ***** válasza:
93%

...Bár van egy olyan kép a halmaz közt, ahol egy csecsemőt taposnak éppen.

Azt elítélem.

Sátánista a riba*c. -.-

2013. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Hú.. még szerencse, hogy azt a képet nem láttam... Nagyon nagy szerencse....

Én azt tanácsolnám kedves kérdező, hogy adj neki egy esélyt próbáld meg megismerni, hátha elmondja neked, hogy jelenleg miért ilyen a lelkivilága.

Lehet, hogy komoly oka van rá. Úgy nem szabad senkit sem megítélni, hogy nem tudod az előzményeket.

2013. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Dehogy kell rózsaszínbe csomagolni a dolgokat! Az sem szép, mert nagyon giccses és gyerekes. De ez a lány nagyon vonzódik a halálhoz, a kínzáshoz. És tele van olyan szörnyű rémalakokkal, hogy Hieronymus Bosch se tudott volna különbet festeni. Egyedinek egyedi, de attól még nem normális, mert ennyi horrorisztikus és ocsmány képet felrakni túlzás. Ha kibelezett hullák lennének a képen, lenne, aki azt is dicsérné, hogy milyen cool.
2013. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!