Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a lányról...

Mit gondoltok erről a lányról a tumblr-je alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Amikor beszélgetünk mindig rendes, viszont amikor megláttam a tumblr-jét kicsit megijedtem.



2013. okt. 20. 20:15
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
És miért? Ki találta ki ezt a remek megoldást?
2013. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Angelik@ ***** válasza:
53%

Mai kor? Te miről beszélsz?!:D

Hitler? Isten keresztre feszítése? Csecsemőkön való kísérletezés és sátán imádat...

Ezek nem a mai kor problémái. Vagy említhetném azt a képet amin kéri hogy vágják át a torkát.

Világos hogy kattant a csaj, szóval szerintem jobban teszed ha csak nagyon távoli barátok lesztek.

2013. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

cicafululany:


Megkérdeztem tőle, hogy miért vannak ezek a durva képek a blogján, ő pedig megkérdezte, hogy zavar-e, mondtam neki, hogy kicsit igen. A témát ő hozta fel, hogy igazából nem is állt úgy hozzá a dologhoz, hogy lehetne köztünk valami... végül abban maradtunk, hogy még néha beszélünk, és barátok maradunk.

2013. okt. 24. 13:32
 34/43 A kérdező kommentje:
Egyébként elmondta, hogy a legtöbb kép számára művészeti értéket képvisel... és így jobban megnézve tényleg sok kép van szobrokról, festményekről, és építészettel kapcsolatban. A csecsemős kép is, amit emlegettek egy Nicolas Poussin festmény 1629-ből. (Erre ő hívta fel a figyelmem:) )
2013. okt. 24. 13:38
 35/43 anonim ***** válasza:
51%
Hehe, eltaláltam!
2013. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
67%

Ez a lélek valami miatt nem tudott beilleszkedni az "átlagba."


Vannak ilyen típusú emberek,de ettől eltekintve neki komoly lelki gondjai lehetnek mert hatalmas mennyiségű mondanivalója van,ő így üzen kifelé.

2013. okt. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
100%
előfordulhat hogy skizofrén az egyik barátnőm is ilyesmiket csinál bár nem ilyen betegesen. elment pszihológushoz és ott mondták neki hogy gyógyszeres kezelésre van szüksége de ő nem ilyen feltűnően csinálja. szerintem csak az kell neki hogy valaki szeresse megértse és meghallgassa és hogy ő is szeressen valakit mert ez a sok figyelemfelkeltő kép csak egy segélykiáltás hogy észrevegyék
2013. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Vagy jobban rendben a lelke, mint akármelyik nagy megfejtőnek, és szívből jön a tenni akarás. Ezen a platformon ezzel az eszközzel, másutt mással. Két perc alatt kiderülne az igazság személyesen. Innen csak valószínűsíthető, hogy nem gyagyás egyáltalán.
2013. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 ez-meg-az válasza:
tényleg érdekes tumblr-je van így első ránézésre. legtöbb képe grunge stílusú, biztos ő is ezt a stílust képviseli vagy csak akarja. szerintem ne ítéld el a tumblr-je miatt...
2013. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
facebook címet privátba :DD
2014. márc. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!