Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a lányról...

Mit gondoltok erről a lányról a tumblr-je alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Amikor beszélgetünk mindig rendes, viszont amikor megláttam a tumblr-jét kicsit megijedtem.



2013. okt. 20. 20:15
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én csak annyit mondok, hogy velem is történtek cifrák, életem első 5-8 éve erősen traumatizált,annyira, hogy a pszichiáter még nyugtatót is írt ki, jópár hónapig szednem kellett (voltam ekkor kb. 4-5 éves).

Pszichológiát tanultam, jelenleg kriminálpszichológiát, annyit mondhatok, hogy NAGYON messziről kerüld el ezt a lányt, de nagyon óvatosan koptasd le.

Engem is érdekelnek az abszurd dolgok, horrorisztikus festmények, artworkök, de nem így, nem ezen a szinten, pláne nem hullák képei (szerencsére a csecsemős képet nem láttam, nem voltam hajlandó az összeset végigtanulmányozni), átszúrt fejű emberek, stb... Kellett hozzá pár perc, hogy az államat felkaparjam a padlóról.

Ez nem művészet, és nem is érdekes művészi önkifejezés. Mármint önkifejezésnek önkifejezés, de aki szerint ebből nem szűrhető le, hogy beteg a lány, még életében nem fogott pszichológiakönyvet. Ami nem baj, csak akkor ne magyarázzunk bele olyan dolgokba, amikhez nem értünk, és ne könyveljük el egyedinek, vagy bánomisén.

A lány pedig nyilván nem fog beavatni az elméjébe, életébe.Inkább letudja azzal, hogy művészet. Lehet, hogy ő maga sem tudja igazán mi is zajlik a fejében, de csak ismételni tudom magam: kerüld el őt!

2014. márc. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
46%
Maradjunk annyiban, hogy ha nem beteg, akkor nagy troll, nem feltétlenül rossz értelemben :)
2014. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Elfojtott önkifejezés


,,,,Amikor beszélgetünk mindig rendes,,,,,


Talán azért mer nem mer vagy nem tud mások élőt őszintén viselkedni és így kénytelen színészkedni és talán így dolgozza fel a lelki világát


TALÁN

2014. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!