Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úgy van értelme táplálék...

Úgy van értelme táplálék kiegészítőt szedni ha csak edzés napokon fogyasztom el (heti 2-szer)?

Figyelt kérdés

mivel nem túl olcsó így próbálom beosztani.de lehet,hogy jobban megérné ha szedném mindennap ,amíg el nem fogy és később vennék.

Hogy hatna jobban vagy mindegy ?



2013. okt. 19. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hat, ez csak kaja. Akkor kell használni, ha az étrend nem tartalmaz elég fehérjét!
2013. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Melyik tápkiegre gondoltál?

Egyébként ezek is csak kaják, ne várj tőlük hatást. A szervezetnek mindegy hogy a tápanyag egy része tápkiegből megy e vagy csak szilárd kajából, az a lényeg, hogy meglegyen a mennyiség. Nem vagy előnyben tápkieggel sem, ha nincs meg a napi 2g x ttkg fehérje és az 5-6g x ttkg ch.

akinek meg megvan sima kajából az fejlődik. Ehhez tápkieg sem kell.

2013. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tap bela ***** válasza:
Szerintem semmi értelme, úgy inni a proteint, ahogy Te gondolod a kérdésedben. Az izomfejlődés nem úgy működik, hogy olcsóbban megúsznád, ha napi szinten ilyen arányban iszod.
2013. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ezekre:

[link]


[link]


értem,hogy ez mellet kell még enni(munka miatt nem hiszem,hogy megszokott lenni az elegendő fehérje bevitel),de probléma ha nem fogyasztom mindennap ?

2013. okt. 20. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a napi 2g x ttkg fehérjéd, akkor baj. Ez a lényeg, tök mindegy hogy egy része tápkiegből megy, de legyen meg a napi fehérjebeviteled.
2013. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
80kg vagyok. akkor 160 gramm fehérjét kellene bevinnem minden nap ?
2013. okt. 20. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!