Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az agykontroll hogy működik?...

Az agykontroll hogy működik? Hogy tudom elérni? Valaki tud linkelni vagy elmagyarázni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 06:03
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Az agykontroll nem "működik". Én valaha vettem részt agykontrollon, azóta viszont tanultam sok valódi dolgot is.


1) Öngyógyítás. Mivel a legtöbb betegség pszichoszomatikus eredetű, előfordul hogy kiválóan be tudjuk beszélni magunknak hogy meggyógyuljunk. Egy rituálé végrehajtása amiben hiszünk, ebben segít. Másfelől az autogén tréningen alapú relaxációs technikája valóban segít stresszen, ami megint csak sok betegség alapja. (De akkor miért nem inkább az autogén tréninget tanulja meg az ember?)


2) Memória, tanulás javítása. Kétséges. Valamennyire az emlékezőtehetség fejleszthető, a "képzeljünk egy táblát" fejben módszer nem rossz.

2013. okt. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudom müködik nem müködik miért nem ezt vagy azt tanuljuk nem is érdekel, az agykontrollban a lényeg h leülsz és magadba nézel,arra a helyre koncentrálsz ami fáj és elképzeled h elmulik a fájdalom. végülis nevezhetznénk meditálásnak is.

nekem 2x is bejött hogy nem találtam valamit de már felforgattam naponta a szobámat érte és akkor leültem becsuktam a szemem és rákoncentráltam. meglett...

2013. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az agykontroll lényege az agy kontrollálása.Az agy egy mélyebb tudatállapotban való használása, felfedezése.És ezáltal önmagunk és a körülöttünk lévő dolgok alakítása, formálása.

Én 13 éves koromban találkoztam először az agykontrollal.Faterom által kezdtem el használni.Nekem a tanulásban, az álmok tudatos megélésében és valamennyire önmagam megélésében segített akkor.

Az agykontroll nem egyenlő a meditációval.Az agykontroll a gondolatok használatával elég erősen összefügg.A meditáció (figyelem), gyakorlatilag csak szemtanúságot jelent, csak hagyod megtörténni a dolgokat és nem avatkozol be, csak megfigyelő maradsz.Így a gondolataidat is csak megfigyeled, és próbálsz nem beazonosulni velük, távolságot tartasz tőlül.

Ellenben az agykontroll, a gondolatok kivetítésével hasznosul.

A külső világban elérhetsz bizonyos dolgokat általa.Hatással lehetsz a történésekre.De a belső világod, továbbra is ugyanúgy rejtve marad.

Az agykontroll hasznos, de maga az ember több mint egy elme.

Az elmédnek határai vannak.De lényednek nincsenek határai.

Valódi lényed csak "gondolatok nélkül",elvonatkoztatással, beazonosulások nélkül szemtanúként tapasztalhatod meg.

Ha beírod a googlbe, hogy agykontroll könyv letöltés, biztos lesz találat.

Jó szórakozást hozzá!;)

2013. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 The magic of banana ***** válasza:

[link]

Szerintem nagyon jó könyv

2013. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!