Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az agykontroll hatásos,...

Az agykontroll hatásos, használ? Mit lehet elérni vele?

Figyelt kérdés

2012. jan. 20. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Az agykontrollal, csak az elmédet bolygatod meg, s ha szabadulni akarnál tőle mély depresszióba is sűlyedhetsz!
2012. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Áltudományos lehúzás, nem bizonyított, hogy bármiféle hasznos hatása lenne.
2012. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én generalizált szorongásban és depresszióban szenvedtem. Nekem nagyon sokat segített a relaxáció, amit pszichológus tanított meg. Ettől vérszemet kaptam, hogy lám gyógyszerek nélkül is tudok úrrá lenni helyzeteken. Most már az agykontrollal foglalkozom. Ha van kitartásod, akkor ajánlom neked. Ez nem úgy működik, hogy megcsinálod és várod egy pár alkalom után az átütő sikert. Viszont ha nem is hiszel benne, de szorgalmas vagy, ha akarod ha nem akkor is segít pozitív irányba átprogramozni a gondolataidat.
2012. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami az agykontrollban működik, az a puszta józan ész. Amit mellékevernek azért, hogy megvedd az ő kurzusaikat és könyveiket, nem ér semmit.


Természetes, hogy gyógyszer nélkül úrrá lehet lenni a legtöbb "szorongásos zavaron" és "pánikbetegségen". Ami ebből nem következik, az az, hogy mindenféle drágán oktatott hókuszpókusz technikák többet érnek, mint a helyes életmód vagy az észszerű gondolkodás.


Ha valaki mindenáron stresszkezelési "technikákat" akar elsajátítani, az pedig pszichológushoz menjen, ne csodadoktorokhoz.

2012. jan. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fontos kurzusokra járni, mivel a könyvtárból is kivehető a könyv. Az agy programozható a jóra és a rosszra is. Egyébként a pszichológusok is hasonló relaxációkat tanítanak be. Azért eredményesebb, ha pszichológushoz is jársz, mert el tudod neki mondani a problémáidat.
2012. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Legoman válasza:
Az agykontroll nagyon hatásos sok mindent ellehet vele érni és egyaránt használhatod jóra és rosszra én is szoktam használni de főképpen gyógyításra és nem kell hozzá semmilyen tanfolyam vagy kurzus és az életedet is nagyban megbirod vele könnyíteni szóval számtalan lehetőségre tudod használni.
2013. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!