Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnám elérni az agykontr...

Hogy tudnám elérni az agykontroll segítségével, hogy összejöjjek egy illető fiúval?

Figyelt kérdés
L/17
2012. máj. 6. 10:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Leírok két módszert, aminek együttes használatával biztos, hogy összejöhetsz a fiúval:

1. Agykontroll: Úgy kell beprogramoznod a tudatalattid, mintha már a tied lenne a fiú. Reggel felkeléskor, és este lefekvéskor a következő módszert csináld: menj le alfa állapotba (meditatív állapot, ilyenkor a gondolatok hatása felerősödik és könnyebben manifesztálható az anyagi világ), ezután képzeld el, hogy már vele vagy, érezd át stb, és mond megerősítő szövegeket jelen időbe, mivel az univerzum csak jelen időt ért. Pl. "______ szeret engem.". Viszont az lényege az egésznek, hogy nem szabad napközbe arra gondolni, hogy sikerül-e vagy sem. Jobb, ha arra koncentrálsz a több millió gondolatoddal, hogy vele boldog párkapcsolatban vagy.

2. Auraprogramozás: Képzeld el a személy auráját (ha nem tudod, hogy hogyan néz ki az aura nézz utána), Tegyél erős zöld aurát a személy köré, és érezd közbe a szerelmet. És mond pl. “______ mélyen és irányíthatatlanul szerelmes belém.". Ha szexuális vonzalmat akarsz kelteni a személyre, akkor a zöld helyett narancssárga aurát teszel a személy köré. Azért zöld szín, mert a zöld a szívcsakra színe, a narancssárga a szakrális (szex) csakráé.


Ez az utóbbi auraprogramozás haladóbb módszer, ha a kettőt együtt csinálod, akkor biztos, hogy sikerülhet + Még az agykontrollós módszert kiegészítheted a három-ujj-technikával, és az elme tükre technikával, amiről találsz leírást, ha rákeresel a google-be. Az elme tükre technikánál lásd a tükörbe a partnereddel magad.

2012. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem sikerül kb. 1-2 hét után, akkor hagyjad a fenébe, és programozd azt mindkét módszerrel, hogy hozza el neked az univerzum a megfelelő partnert. Természetesen azzal boldogabb leszel, mivel az univerzum annyira intelligens, hogy a neked legeslegmegfelelőbb partnert hozza el.
2012. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szóval napközben is, amikor meglátom a folyosón a suliban, vagy bármi, gyakorlatilag arra kell gondolnom, mintha már járnánk. Ez nem lesz könnyű. De megpróbálom. Köszönöm a segítséget!

2012. máj. 6. 10:41
 4/25 anonim ***** válasza:
Pontosan, de valamikor a szerelem lehet elérhetetlen is. Most mondok egy példát: akit kiszemeltél lehet éppen a másik nemhez vonzódik, ilyenkor semmi se tud segíteni, az agykontroll meg semmi sem. Fontos, hogy olyan gondolatokat ne engedj meg magadnak, hogy: "A nyári szünetet már biztosan együtt töltjük". Tehát az hatásosabb, hogyha azt mondod: "A nyári szünetbe mindenfele elmegyünk stb.".
2012. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Amit gondolsz ahhoz igazodik a tudatalattid, tehát pl. ha megvagy róla győződve, hogy ronda vagy, akkor az is leszel. Ugyanígy működik az élet minden területén. Az embereknek nincs pénzük, megvannak gyöződve róla, hogy alig keresnek 80.000ft-ot, és pont ezért.
2012. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Igen, nagy igazság amit mondasz! Ezért próbáltam a szüleimet is rávenni, hogy ne ilyen negatív gondolatokkal foglalkozzanak, hogy (apa építész) "most nincs munka". De ők nem hisznek az agykontrollban. :(

Hmm akkor ha mostantól elkezdem magamnak mondogatni, hogy: rengeteg fiú akar velem találkozni, mert nagyon szép és vicces vagyok... akkor hamarosan várhatom a jelentkezőket? :)

2012. máj. 6. 10:50
 7/25 anonim ***** válasza:
Igen, viszont fontos, hogy ezeket alfa tudatállapotba mond, mivel akkor felerősödik a hatása ezeknek. A pénzről meg, hogy megfelelő tudással (spirituális) meglehet teremteni bármi anyagi világbeli javat. Ha van kérdésed privátba is írhatsz nyugodtan.
2012. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Az embereknek nincs pénzük, megvannak gyöződve róla, hogy alig keresnek 80.000ft-ot, és pont ezért."


Én folyamatosan győzködöm magam, hogy milliomos vagyok, és valóban sikerül!

A nullák már megvannak... :-DD

2012. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Shai-Hulud ***** válasza:
4%

Ha ez így működne, az egész nyomorult világon senki nem dolgozna, csak folyamatosan azt mantrázná, hogy "gazdag vagyok, jól élek... gazdag vagyok, jól élek..."


Azért majd szólj, ha pusztán önszuggesztióval sikerül elérned, hogy szép, sikeres, okos, szeretni való, stb. legyél - a gazdagságot azért nem említem, mert az már garantált utána.Sokat fizetnének az emberek egy ilyen dologért!


Pedro

2012. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Sehogy. De ha önbizalmad van, akkor már jó kezdet. De hogy valóban történjen is valami, oda kell menned hozzá, vagy csak jelezned, hogy tetszik neked. Szemezni, rámosolyogni, akármi. Mert a leírásodból nekem az jön le, hogy még köszönőviszonyban se vagytok. Levegőből nem lehet várat építeni.
2012. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!