Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként már gáz rollerezni...

Felnőttként már gáz rollerezni ugye?

Figyelt kérdés
Olyan szép idő van és nincs senki akivel kimehetnék sétálni, már a kutyám sincs meg hozzá. Bringával nem tudom úgy figyelni a tájat... gondoltam így a rollerre, de 23 évesen egy kicsit cikinek érzem. Szerintetek?
2013. okt. 23. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem az. :D
2013. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal, tedd azt, amihez kedved van. Nálunk egy 70 év körüli bácsi is minden nap rollerozik pár kört.
2013. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Emberfüggő ki mit érez annak. Szerintem te annak érzed, félsz h kiröhögnek. De am közük semmi, ha neked jó, boldoggá tesz, tedd azt, xard le mit gondol más. Am csak fura lenne nekik, mert nem megszokott. Van ahol csak egy lennél a sok közül ha látnának.
2013. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van több kollégám is, akik tavasztól őszig rollerral járnak be dolgozni, pedig mindannyian közelebb vannak a negyvenhez, mint a harminchoz.
2013. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért ne? Kicsit tényleg mókás, de szerintem jópofa :)
2013. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz, de Pesten lassan olyan gyakori a rollerező, mint a biciklis.
2013. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én 5 éve ugyanezt csináltam 23 évesen. Igaz nekem benzines rollerem volt, egy kis babetta motor volt ráerősítve, plusz a roller egyedileg lett csinálva aminek nagy részét én magam építettem, plusz 3 kerekű volt. Igaz hogy az utcán csak lábbal hajtottam, mert nem akartam belőle bajt, de amint kiértem a mezőre egyből indítás és gázt adtam neki. Szépen ment, senki nem szólt érte, terepen meg egy kis aszfaltos úton simán végigszaladtam vele és közbe tudtam is figyelni a tájat. Meg sokszor volt hogy azzal mentem el gesztenyét meg makkot szedni mert az akkori barátnőm gyűjtötte mert elég kreatív dolgokat szokott csinálni ilyenekből, és amikor ő nem ért rá akkor rápattantam a rolira és elmentem egy táskányit összeszedtem és hazamentem.

Kár hogy már nincs meg, a járgány, pedig szerettem, de itt a nagyvárosban már nem nagyon használnám és még tolva is elég sok idő meg energia mire kitolom a város széléig, itt meg annyira nem merem megkockáztatni sem mert kitudja kik kötnek belém a hatóságiak közül. Ott falun meg senki nem csinált belőle gondot, a rendőr is mondta ott hogy lakott területen belül ne nagyon használjam és kint a falu szélén is lehetőleg földes úton vagy nagyon elhagyatott útszakaszon használjam.

Sajnálom hogy otthon kellett hagyjam, igaz 3 éve még megvolt de szét kellett szednem mert anyámék is felköltöztek ide, igaz családi házba de kicsi volt a hely és nemtudták volna hova tenni én meg a panelba sehova nem tudtam volna tenni, mert a kamránk igaz tágas volt meg egyedül az enyém még most is de a fa miatt nem fér el.

Ez van sajnos.

Bár nem tudom hogy a sima lábal hajthatós rolit mennyire nézik le de szerintem egy próbát megér. Ha valaki szóvá teszi, mondd azt hogy valamelyik rokonodé lesz csak te kipróbálod.

2013. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én láttam már jól öltözött üzletembereket is több 10 ezres rollerral, szóval nem gáz, meg amúgy sem az.
2013. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja. Nyugaton öltönyös faszik szaladgálnak vele, negyven körül is, minden probléma nélkül.


Amúgy a görkori is jó, próbáltad már? :)

2013. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Inkább csak fura.

De nem gáz. 23 évesen meg azért nem vagy annyira öreg. :D

2013. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!