Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként már gáz rollerezni...

Felnőttként már gáz rollerezni ugye?

Figyelt kérdés
Olyan szép idő van és nincs senki akivel kimehetnék sétálni, már a kutyám sincs meg hozzá. Bringával nem tudom úgy figyelni a tájat... gondoltam így a rollerre, de 23 évesen egy kicsit cikinek érzem. Szerintetek?
2013. okt. 23. 14:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha te nem érzed annak,akkor nem az.

Szerintem egyáltalán nem.:)

2013. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Én mosolyognék, de csupán azért, mert jópofának tartom ezt. Érdekes embernek tartanálak, nem debilnek.
2013. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem egyáltalán.
2013. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam egy drezina megépítésén és aktív használatán, így a 33 éves tökfejemmel. Lehet lesz belőle valami, ha ennyire kedvező a roller fogadtatása is!
2013. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Nem nagyon értem... nem lábbal hajtós műanyag motorról van szó, az gáz lenne. De a roller nem csak gyerekeknek van.
2013. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!