Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én betiltanám a kártyás...

Én betiltanám a kártyás fizetést a boltban! Mit féltenek magukkal vinni 2 ezer forintot az emberek?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam. Amíg állok a sorban, mert beírja a kódot, és várják a visszaigazolást, addig 3 embert is lenyomnának az eladók!

Most mit féltenek 2 ezer forintot maguknál tartani?

Megértem, ha több tízezer forintot nem merne valaki magával vinni a boltba, de hogy nyamvadt 2000 ezer forintokért vásárolnak emberek, és kártyával fizetnek a boltban, az idegesít!

Igen, nem halok bele, de eszem megáll mikor áll a sor egy ideje előre nézek és a vásárló a pinkóddal szórakozik!

Utána kérdeztem ismerőseim körében akik szintén kártyával fizetnek, hogy mégis miért, telik az idő, vele. És azt mondták, mert ha ellopják letudják tiltatni, meg biztonságos... blabla, ja meg 3-4 embernek végig tovább kell állnia a boltban a sort!


Mit féltenek egyesek 1-2 ezer forintot, hogy kártyával fizetgetnek?



2013. okt. 25. 19:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%
kérdező minek használsz internetet ez sem létezik.
2013. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiszámolod, hogy havi szinten mennyibe kerülne a kp felvét egy embernek, aki minden vásárlás előtt felvenne a kártyájáról pár ezer Ft-ot, akkor megértenéd, hogy miért fizetnek inkább kártyával, hisz az ingyen van.


Amúgy még nem láttál nyugdíjas néni aprót keresgélni? Az gyorsabb? Irigyellek a problémáid miatt.

2013. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
6%
én egyetértek a kérdezővel. amúgy meg én minden hónap elején felveszem a fizum az automatából egy összegben és ennyi.( annak meg nincs nagy költsége.) de pofám nem lenne mindenhol és mindig kisebb összegekért kártyával fizetni, mikor tudom hogy feltartom a sort. azért van a készpénz, hogy használjuk. 28/N
2013. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az jobban bosszant, mikor a degeneráltak előbb fizetnek, aztán pakolnak. És látszik rajtuk, hogy túl izgalmas hely a pénztár, izgul az állat, még azt is eljátssza, hogy liheg. Aztán a pénztáros adja neked kézbe egyesével, vagy pakolja az övéhez, te meg figyeld, mi marad neked, és lásd a kijelzőn is, hogy annyi-e, mint a polcon. A PayPass meg tényleg rohadt jó és gyors.
2013. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Amado atya ***** válasza:
0%

Engem is idegesít. Igaz, én kp-ban kapom a fizetésem. :)

Szerencsére egyre több helyen látok olyan feliratot, hogy "2000(5000) Ft alatti végösszegű vásárlásnál csak készpénzfizetés lehetséges!" meg a "nem fogadunk el bankkártyát!"

Ilyen helyekre imádok betérni. :)

2013. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#3: Nálad a pont :D ez egy kxxvajó válasz!
2013. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!