Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megítélnél egy embert a...

Megítélnél egy embert a cipője alapján?

Figyelt kérdés
A ruházata szép rendezett. megítélnél valakit cipő alapján? (tegyük fel, hogy nem egy 20 cms magassarkú vagy egyebek)

2013. okt. 28. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tiszta Fényezett, akkor oké...Sportcipőnél tisztaság
2013. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem ítélek meg egy embert sem sem a cipője sem a ruhája után.
2013. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
59%

Ha ciki, ha nem, nekem mindig a cipő a legutolsó, eszembe se jut sokszor, ha a férjem nem pucolná, akkor megenné a kosz... úgyhogy ha vki ez alapján ítélne meg, akkor nagyon rosszul járnék...

Emiatt én se ítélnék meg senkit a cipő alapján.

2013. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

A lehető legfelszínesebb dolog lenne.

Még a teljes ruházata alapján is legfeljebb csak tippelhetsz a személyiségére, de egy cipő alapján megítélni. Hát nem. Majd ha megismertem, akkor mondok róla véleményt.

Tudod, láttam én már ugyanolyan cipőben kedves, odaadó, aranyos lányt, meg elviselhetetlen aljas hárpiát is.

2013. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert le olcsó k**váztak, mert szegecses a cipőm:( pedig rám aztán pont ez nem mondható, barátom se volt még, sose teszem ki semmim. tényleg kultúráltan, ízlésesen, elegánsan öltözködöm,cipőim, ruháim mindig tiszták.
2013. okt. 28. 20:44
 6/11 anonim válasza:
55%
Irigy, buta emberek lehettek, ne foglalkozz vele. Tele a világ rosszindulattal sajnos, meg fogod látni... nagyon fiatal vagy még, igaz?
2013. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
59%
Szard le az ilyeneket magasról. :))
2013. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen eléggé, 14 éves vagyok és lek**váztak, mert egy 4 cms sarkú, szegecses bokacsizmát vettem:( Pedig én nagyon nem olyan vagyok:(
2013. okt. 28. 20:52
 9/11 Angelik@ ***** válasza:
0%
Megítélni, elítélni nem. Viszont nagyon sok dolgot elárul az emberről.
2013. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát csak akkor ha valakinek kulás/hányásos a cipője abból tudom hogy egy alkoholista, igénytelen alak:D
2013. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!