Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Iszonyúan fontos! Mit tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyúan fontos! Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az eggyik haverom,már smároltunk is,de tegnap a discoban nagyon elvolt két lánnyal..Jó,többel is. És azt mondta barátnőmnek hogy én nem tetszem neki,nekem azt mondta élőben amikor smároltunk hogy tetszem neki,utána msnen meg azt hogy most nem jön be neki senki,bár ezt nem hiszem el. xD De ahhoz képest hogy nem tetszem neki,barátnőm is mondta hogy látta hogy néz,meg énis többször elkaptam a pillantását,de nemis fordult el. Az eggyik alkalom az volt,amikor énis,meg őis a DJ mellett táncoltunk,és úgy egyre közelebb jött,és amikor már a vége felé tartott a party,akkor ugye jobban láttam hogy néz,többször odafordult,ő nem nézett el,de én igen,meg van egy ilyen nagy üveg helyiség,ami a tánctér fölött van,és alatta táncoltam,és kicsit előtte,szóval jól rám látott,és barátnőm mondta hogy akkor is nézett,meg amikor ugyanott volt,csak én kicsit hátrébb,és ránéztem,akkor is nézett és akkor sem nézett el. Szerintetek?

17L


2011. márc. 26. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak belemagyarázod, h azt halld amit hallani akarsz.
2011. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha tizennégy éves lennél, még érteném a dilemmát. de tizenhét évesen, könyörgöm, menj már oda hozzá és ne msnen meg facebookon meg smsben meg más ilyen ultragáz úton, hanem SZEMTŐL SZEMBE kérdezz rá! ha meg beszari vagy, akkor felejtsd is el, hiszen úgylátszik nagy macsó lehet ha "többel is jól elvolt".
2011. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Most komolyan:D Nemááár:D én is 17 vagyok:D és ha tetszik valaki őszintének kell lenni odamész és megkérdezed akarsz valamit tőlem?... ha elutasit igy jártál beletörődsz ha meg igent mond ott a főnyeremény nem veszthetsz semmit és látná rajtad hogy határozott vagy :) Egyébként ha most igy reagálsz arra hogy több lánnyal beszélge ha összejössz vele akkor nem fog zavarni hogy más lányokkal is elvan??:) magamból indulok ki:) engem zavarna:) Sok sikert:)
2011. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!