Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan lányok/nők,...

Vannak itt olyan lányok/nők, akik gondoltak már vagy esetleg sokat gondolnak az öngyilkosságra, majdnem megtették?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Tinédzser és idős korban gondol az ember a legtöbbet élete során a halálra.
2013. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én rengeteget gondolkozom ezen és egy év után megpróbáltam öngyilkos lenni 2x is, de csak egy gyenge próbálkozás volt!!! De még így is elég ijesztő volt nekem! Este próbáltam, hogy majd utána nem kelek fel soha többé, de amikor reggel felkeltem azt az érzést....szerintem szörnyű!
2013. okt. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Angelik@ ***** válasza:

Én gondoltam rá még pár évvel ezelőtt. Néha ha nagyon rossz időszakon megyek keresztül, átfut az agyamon. De elhesegetem gyorsan, mert nem akarom a könnyebbik utat választani. Meg persze az is hogy minek szenvedtem idáig, ha csak így feladom...

Nem beszélve arról hogy egy hatalmas ajándék az élet, megbecsülöm.

2013. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden egyes nap eszembe jut, el is terveztem 4 alkalommal és 3szor meg is próbáltam. És ezen kívül van más is de ez leginkább időszakról függ nálam
2013. nov. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. nov. 1. 11:43
 6/11 anonim válasza:
aki az öngyilkosságot választja nem volt elég erős az életheez.. én tinédzser vagyok sose próbáltam öngyilkos lenni mert az azt jelentené hogy feladom és legyőzött az élet amikor az éppen arra való hogy küzdjünk ameddig lehet.. én személy szerint szerencsére nem voltam még olyan helyzetben hogy megpróbáljam. végülis mindenhol azt olvasod, hogy küzdeni a legvégsőkig:)
2013. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sokan mondják,hogy az öngyilkosság gyáva,gyenge tett. Szerintem ahhoz kell csak igazán bátorság,hogy megölje magát valaki. Eléggé maga alatt kell,hogy legyen az illető.
2013. nov. 1. 17:41
 8/11 anonim válasza:
34%
szerintem az öngyilkosság a könnyebb út.. pár másodpercnyi vagy esetleg percnyi bátorság hoy megtedd.. az életben ennél többre lesz szükség
2013. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akik még nem kerültek olyan helyzetbe, hogy felmerüljön és esetleg megpróbálják, vagy éppességgel meg is tegyék, azok csak szerencsésnek valhatják magukat, mert ez nem csak néhány perc vagy másodperc.
2013. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az öngyilkosság könnyebb mint más halál mert tudod mikor fog jönni. Viszont lehet hogy nehezebb attól függ mit választasz, nem tudom én még sosem próbáltam :D
2013. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!