Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen kilátástalan az...

Teljesen kilátástalan az életem, többször gondoltam öngyilkosságra is. Szerintetek megtegyem?

Figyelt kérdés
Alig van pénzünk a párommal, úgy érzem nincs értelme az életemnek. Voltam már orvosnál is de semmit nem használt.
2013. okt. 24. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A mai világban élet és halál között csak néhány forgóeszköz szab határt? Szomorú. Ennek ellenére, ne tedd meg.
2013. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A pénz miatt? Hát annak ugyan nem sok értelme lenne... Élvezd az életet. :)
2013. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Kedves 1-es válaszoló Mégis hogy írhatod ezt'gyáva vagy hozzá'Honnan tudod ismered talán?Ha nem tudsz értelmes választ írni inkább ne írj.

Kérdező próbáld más szemszögből nézni az életed szereted a párod nem?És ő is szeret téged emellett a pénz nem minden ilyenért igazán nem kéne így érezned magad

2013. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minek tennéd meg,ha van párod....inkább örülj,hogy ne vagy búskomoran egyedül-magányosan.A pénz miatt,meg nicns értelme megölni magad.Viszont,ha valóban megtennéd,már rég megtetted volna..szóval nem is érdemes ilyenen feszengeni.
2013. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek. Nem úgy alakul az életem ahogy szeretném.
2013. okt. 24. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy alakul az életed? Képzeld, heti hét napot gürizek egy gyárban, hogy aztán néhány év múlva úgy alakuljon az életem, ahogy elképzeltem.
2013. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez így van, nem szabad feladni - én már csak azért sem tenném, mert ott motoszkálna a fejemben, hogy "mi van, ha nem teszem meg és valamilyen oknál fogva fellendül az életem"? Nem tudom, te hogy vagy ezzel, de tényleg bármit hozhat az élet, képes gyökeresen megváltozni. Különben is: neked ott a párod, a párodnak ott vagy te. Kitartás! (Bár tudom, mondani könnyű, de próbáld meg!)
2013. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha van valaki aki szeret téged az életben, és te is szereted őt, akkor csak miatta ne tedd meg. Mert azzal fájdalmat okoznál neki. Én a szeretteim miatt (ha szeretném) se tenném meg... nem bírnám... az nagyon nagy fájdalom lenne nekik és nem akarnám, hogy miattam fájjon nekik. A másik, hogy sosem tudhatod, hogy mi vár rád a halál után, és nem tudhatod, hogy ott nem maradnak meg a fájdalmaid. Az ember azért van, hogy éljen,hogy küzdjön, nem azért, hogy feladja és megölje magát, akármilyen is a helyzete...
2013. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet máshol jobb lesz bárki bármit mond.
2013. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi helyzetben vagyok, csak áadásul egyszál egyedül, egy olyan munkahelyen ahol nem igazán érzem jól magamat.

Hullámokban tör rám, hogy mi lesz ha néhány hónapon belül az utcára kerülök, munkanélküli leszek, számlák, kaja, albi fizetése, nincs pénzem meleg ruhára... A pénzhiány nagyon durva dolgokat csinál az emberrel.

A pozitív oldala, hogy a szegénység kreatívvá és szívósabbá tesz, tökéletes túlélő képzés.

Az életednek úgy adhatsz értelmet, hogy írsz egy listát arról, hogy mit csinálnál, ha történetesen NEM lenne anyagi gondod. ne csak akkor élj, ha majd valamikor lesz pénz. Olcsón is lehet szórakozni, kikapcsolódni.

2013. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!