Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyre többet gondolok az...

Egyre többet gondolok az öngyilkosságra, kilátástalannak látom a helyzetet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem látok semmiféle célt az életemben, és ráadásul egy ideje minden olyan rosszul alakul. Megfordult a fejemben, hogy jobb lenne ha megszűnnék létezni.


Mit lehet ilyenkor tenni, hogy ez megváltozzon és ne akarjak meghalni?


2013. okt. 17. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy semmit, (mert nem lehetsz lány) ha fiú vagy, akkor egy barátnő. De gondolom azért vagy ilyély ponton, mert nincs barátnőd ugye? Én is ugyanígy vagyok. csak én beletörődtem, és nem próbálom tönkre nenni magam, mert egészségtelen.
2013. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy fiú vagyok? Nem fiú vagyok, lány vagyok. 17 éves.
2013. okt. 18. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Tini koromban én is így álltam,aztán pszihomókusokhoz jártam.Most is egy halom rakás sz*r az életem,de csinálom,még ha szenvedve is.


Az idő segít,minél inkább éretté válsz annál jobb,ezt jegyezd meg,fejlődj lélekben/hozzáállásban.Kérned kell segítséget.Nekem sosem voltak barátaim,csak régen néhány haver,én egyedül jártam az utamat és még mindig élek 27 évesen is.


Ha ne adja isten a sors úgy hozza hogy valaki kést szorít a torkodhoz mit fogsz érezni?Azt hogy végre?Ha eddig nem sok olyan dolog volt ami az életigenlés felé hajtott volna akkor keresned kell valamit ami feltölt ami miatt érdemes tovább csinálni.


Sajnos sok esetben a fiatalság gátat szab a jó megoldásoknak.A makacsság,a beszűkült látásmód,a tapasztalatlanság.Ezek mind nehezítő dolgok.


Rajtam segített a nyitottság,kerestem a dolgok miértjeit.

Kifejlődött egy látásmódom a világról.

2013. okt. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2013. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!