Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik a fülükben bömböltetik a...

Akik a fülükben bömböltetik a zenét, azok bunkóságból csinálják?

Figyelt kérdés

Sok mindenki fiatalok maxon bömbölteti a fülében a zenét, úgy, hogy 3-4 méterre állok tőle, és én hallom mit hallgat.

Ezt bunkóságból csinálják?


1. Figyeljen rám mindenki!

2. Letojok mindenkit, hallják, mit hallgatok!

3. Ne is próbáljatok hozzám szólni, úgy sem hallom!

4. Nekem ne is próbáljátok megmondani, hogy halkítsam le!

5. Hallás sérülés? ugyan már!


Ilyenek ezek?



2013. okt. 29. 20:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok zagyvaság van a fejükben, és ezt ahelyett, hogy felszámolnák inkább csak megpróbálják eltemetni, amivel még inkább megnehezítik azt, hogy majd egyszer végre normális életet élhessenek. Az vagy amit gondolsz magadról, de ebbe beletúrt már az oktatás meg a média, és így jönnek létre korunk emberforma állatai, akik céltalanul, csak egyfolytában önkielégítenek, mindenféle értelemben, hogy némiképp eltudják terelni a figyelmüket a tényről, hogy rossz úton járnak, de mivel nem mutat nekik senki egy jó utat elvesznek nagyon hosszú időre, de korántsem örökre. ÉS ha valaki mégis megmutatja mi a helyes azt lefitymálják, mert arra lettek idomítva, hogy semmi olyan dolgot ne vegyenek alapul amit nem tudnak a kezükbe fogni,szóval hiába a reményről, hitről, bizalomról, kedvességről, becsületről, tisztességről, erkölcsről, tiszteletről, beszélni nekik, azt mind elvetik, hisz nem hoz hasznot pillanatnyilag. Bizar dolog, hogy az élvezd az életed, a többit s*ard le, mert úgyis csak egyszer élsz aztán mindennek vége. Pedig minden ami túl mutat a saját örömszerzéseden juttat el az igazi boldogsághoz. Értsed meg a másikat, mert ha megérted már nem féled, és negatív gondolat nem születik benned irányába. Lásd, hogy amit cselekszik csak azért teszi mert elveszett, és gyenge, fél, és nincs remény benne. Mutass neki fényt, egy mosollyal, egy kedves gesztussal. Mi is volta téma? :D
2013. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudnám képzelni az életemet zene nélkül.. minèl hangosabban szól, annál jobb. Nem bunkóságból. Ugyanúgy segítek néniknek a buszon, ha jön ismerős, akkor kiveszem a fülest. Szerinted ez bunkóság? Egyszerűen utálok gondolkodni, unalmas tök kussban utazni a buszon. Meg is bolondulnèk...
2013. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Túl sokat akarsz belemagyarázni. :) Az ismerőseim közül például majdnem mindenki olyan hangosan hallgatja, hogy amikor mutat nekem zenét, nem bírom meghallgatni, mert kiszakad a dobhártyám. Ennek pedig nagyon triviális oka van, szar a fülük. Koncertek, bulik, stb. miatt szétmegy a hallásuk.
2013. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én azért használok fülhallgatót, mivel megnyugtat, és így sokkal jobban tudok a zenére koncentrálni valamiért, ha be van dugva a fülem.

Egyébként nekem is jelezték már, hogy hangosan hallgatom, de kiskorom óta rossz a fülem, és 7-8 éves koromban hallás csökkenésem lett. Elméletileg 40-50 éves korom között elfogom veszíteni a hallásomat, legalábbis csak akkor fogom hallani ha a másik szavát ha üvölt. Addig meg kiélvezem. :-)

2013. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túlreagálod a dolgokat. Nyugi! Közel sem biztos, hogy mindenki azzal van elfogalva, hogy mások mit gondolnak meg hogy miként piszkálhatnák a többi embert.


Saját magamból indulok ki. Tinikorom óta szeretek zenét hallgatni utazás közben. Nem azért, hogy véletlen se szóljanak hozzám (bár néha örülök, hogy így van - stresszelek tőle, ha hozzámszólnak az utcán) vagy hogy nagyzoljak; a fő oka egyszerűen az, hogy a zene megnyugtat és jókedvre derít. Eszembe juttatja azokat a dolgokat, amiket otthon kellett hagynom és amiket szeretek. A munkába menet így pumpálom magamba az erőt és az életkedvet.


Most pont egy olyan fülhallgatóm van, ami iszonyúan kihallatszik. Bár én a sima, pici fülhallgatókat kedvelem, amikor tönkrement a régi fülesem, vettem egy márkás darabot, ami nagyon jó áron volt; igaz, nem "fülbedugós" fajtájú volt, hanem az a puha, párnázott, aminek a drótja körbemegy a fejeden és úgy tapad a füledre.

Nem volt eddig ilyenem, ezért megvettem. Utólag tapasztaltam ki, mennyire kihallatszik. (O_o)

Eleinte zavart, halkítgattam lefelé, de mostmár nem igazán érdekel. Ha valakit annyira zavar, akkor majd szól; ha látom, hogy beszélnek hozzám, én mindig odafigyelek. Eddig nem volt rá példa, de ha udvariasan megkérne valaki, hogy ugyan halkítsam már lejjebb, megtenném. Nem szeretek senkit sem zavarni. Ettől függetlenül egyébként nem hiszem, hogy nagyon zavaró lenne, mert pl. két beszélgető embernél nem hangosabb, és még mindig jobb, mint amit azok a kultúremberek csinálnak, akik hangszórón, max hangerőn üvöltetik a HÉVen a mulatós zenét. Rájuk sem szól senki sem.

2013. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
egyébként szerintem is nagyon idegesítő, ha valakinek kihallatszik. de amúgy nem tehet róla, ez nem feltétlenül azt jelenti hogy túl hangosan hallgatja, hanem egy csomó embernek olyan a fülese, hogy konkrétan a szöveget le tudnám írni, olyan tisztán kihallatszódik az egész zene. ezt egyébként leginkább az apple gyári füleseinél vettem észre, hihetetlen, mennyire minőségtelen sz*rt gyártanak nagyon drágán...
2013. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem régebben Sony "agybadugósaim" voltak, maximum hangerőn se hallatszott semmi, de szó szerint semmi kifele. Azért utáltam meg őket, mert kb. fél évet bírtak, elszakadt vagy megtört bennük a kábel, olyankor csak az egyikben szól, de úgy meg nem szerettem hallgatni mert olyan éprzés mintha elmenne az egyensúlyom valamelyik irányba:D Szóval megvettem egy ugyanolyan agybadugós Panasonicot, azóta is az van. Na az meg annyira hallatszik ki, hogy ha éjjel, teljesen csöndben hallgatom még egy darabig, és kiveszem valamiért, akkor egy minimális zümmögést hallok, de tényleg alig észrevehetőt, és ehhez mondom kell az esti teljes csönd. Szóval a megoldás agybadugós.
2013. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Angelik@ ***** válasza:

Hm..én személy szerint csak azért hallgatom hangosan, mert másképp lehetetlen élvezni a zenét számomra. Ha elmész egy szórakozóhelyre és halk zene szól, nézd majd végig az emberek fejét.:D

Viszont vannak kivételek. Gyűlölöm mikor valaki a buszon telefonon hallgatja a zenét füles nélkül és mindenkinek azt kell végig szenvednie amíg lenem száll. A másik pedig a tipikus hülye pic*a, aki leül és maga mellé teszi a kis táskát. Persze hallgatja a zenét és úgy tesz mintha nem hallaná, hogy ne ülj le. Hát már csak azért is!

2013. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Akik a fülükben bömböltetik a zenét, azok azért csinálják, mert szeretnek zenét hallgatni. Azért hallatszik ki, mert rossz minőségű a fülhallgató, vagy pedig azért, mert ő hangosan szeret zenét hallgatni, és kész.


Ennyi az egész. Ha te nem szeretsz zenét hallgatni, az már csak a te bajod. :D

2014. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Két ok miatt is hallatszik ki:


- gyenge minőségű fül- vagy fejhallagtó

- túl hangosan hallgatja

2016. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!