Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bunkóságból de a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóságból de a barátom azzal jött ma haza, hogy eltörte két ujját? Többi lent

Figyelt kérdés

Elörte két ujját én meg eléggé vicces kedvemben voltam és elkezdtem neki vicces törött kezű sztorikat mesélni :s és hozzá raktam, hogy remélem nem írja alá semmilyen csaj a gipszet :s gondoltam jobb kedve lesz de csak sírt :s nagyon fájt neki nem is figyelt nagyon rám :s most el ment egy orvoshoz... és fura volt mikor el ment.. gondoltam készítek neki valami meglepít amivel kifejezném sajnálatom

mit szoltok??


2012. aug. 25. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
törd el a kezed.. :)
2012. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

sírt? csaj vagy pasi? :O


amúgy szerintem csak egyszerűbb ha bocsánatot kérsz

2012. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rosszkor nevettél ez van. Viszont jó, hogy nem temetés volt.
2012. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
paraszt vagy
2012. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
pasi nem a fájdalomtól sírt szerintem más semmije nem tört el szerintem megijedt
2012. aug. 25. 18:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, bocs már írtál mire elküldtem.
2012. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én a térdműtétem után nem sírtam...pedig majd betojtam úgy fájt...és lány vagyok...
2012. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
semmi gond :s
2012. aug. 25. 18:37
 9/12 A kérdező kommentje:
balesete volt és nagyon megijedt szerintem ez normális
2012. aug. 25. 18:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 76%-os tanultál bioszt? Ha felszúrnék egy tűt az ujjadba akkor a legkevesebb gondod lesz a sírás. Még a tökönrúgás is lágy simogatás lenne mellette. Egy kőkemény férfit is megringat. Úgy látszik nem tudod milyen érzékenyek az ujjak:)
2012. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!