Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az az ember, aki megváltozt...

Ki az az ember, aki megváltoztatta az életed? Csak pozitív változás érdekel!

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok!Köszi!
2013. okt. 31. 06:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerelmes voltam egy fiúba, de ő visszautasított. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy előtte nagyon undok voltam mindenkivel... A barátnőm már nehezen bírta mellettem, mindenkit elküldtem a fenébe... De mikor rájöttem, hogy tetszik, akkor hirtelen sokkal boldogabb, derűlátóbb, és kedvesebb lettem. A fiú ugyan nemet mondott, de a barátnőm felvakart a padlóról, és hálisten' megmaradt a derűlátásom. Azóta sokkal kibírhatóbb, és kedvesebb vagyok az emberekkel, és ezt nem csak én állítom, hanem mások mondták. Mindenesetre, ha az a fiú nem is tudja, de nagyon sokat köszönhetek neki. :))

18/L

2013. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

az az ember, aki kihúzta sorsoláson a nyertes számokat!

kapott tőlem egy kis ajándékot azóta:)

2013. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem az unokatesóm tanult pszichológiát, aztán később más lélekgyógyászati módszereket. Azzal kezdődött, hogy megkérdezte, lennék-e alany a vizsgálatokhoz, dolgozataihoz a főiskolán, ami miatt mindenféle teszteket és kezelésféleségeket kellett megcsinálnom. Aztán megismert más, hatékonyabb módszereket is, amiket szintén kipróbáltunk, de már az én kérésemre, és így utólag azt mondom, hogy az volt az a fordulat, amikor nagy jellemfejlődésen mentem keresztül, és azután minden téren javulás történt az életemben. Szóval nekem az unokatesóm volt az az ember.

36/F

2013. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy fiú változtatta meg, akivel véletlenül találkoztam.:) Ha ő nincs, akkor nem biztos, hogy elvégzem a fősulit, mert el sem kezdtem volna valószínűleg, vagy, mert feladtam volna... A legszebb az egészben, hogy az egészről semmit sem tud, talán nem is emlékszik már rám és valószínűleg soha többet nem találkozunk.:( Egy kicsit úgy érzem magam, mint Gwyneth Paltrow a Nő kétszerben, ugyanis, ha nincs ez a véletlen találkozás, teljesen más lenne az életem és nem hiszem, hogy jó értelemben.
2013. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Angelik@ ***** válasza:

Az első szerelmem.:)

A rossz tapasztalat talán többre is megtaníthat. Nekem potitív változást hozott amióta tudom, hogy nem szabad hinni minden mocskos disznónak. Tanultam az esetből és azóta sikeresen szelektálok a jövendőbelik közül...:D

2013. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Az első töri tanárom.

Ő vezetett be a töri világába

Bár csak fél évig tanított sosem lehetek elég hálás.Biztos hogy, (az ő példájára) tanár leszek.


18/F

2021. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik munkatarsam. Teljesen másképp gondolkozom mióta ismerem.
2021. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!