Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Nektek mi a velemenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Nektek mi a velemenyetek a muszlim lanyokrol? Van kornyezetetekben ilyen lany? Benyomas, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Annyit gondolok róluk hogy "szegények."


Eleve nem kezdenék soha túl vallásos nővel ez független a vallástól.Ha az a muszlim lány nem vallásos nem hord fejkendőt meg egyebek akkor rendben van.

2012. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én katonaként voltam hosszú ideig Irakban és Afganisztánban.

Ott ugyebár mindennapi kapcsolatban voltam muzulmán nőkkel.

Gondolom ugye te is tudod, hogy minden téren el vannak nyomva a férfiak mellett (házasodás-válás-öröklés stb.)

Ott nem is igazán lehetett velük beszélni, meg ők is olyanok, hogy inkább az utcán sem néznek senkire, gondolom ez lett úgymond beléjük nevelve. Tehát egy muzulmán környezetben szinte semmit nem lehet belőlük megállapítani.

Viszont itt, Magyarországon is ismerek egy muszlim lányt, de ő nagyon régóta itt él, így nem sok különbség van a magyar lányoktól. Szépek amúgy nagyon szerintem :)

Miért a kérdés, ha szabad kérdezni? :)

2012. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem "muszlim".

Teljesen más társadalmi szokások jellemzik őket, erősen meggondolandó.

2012. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy nem hithű muzulmán, de az.
2012. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyreszt erdekel a kozvelemeny, masreszt ismerek en is egy nagyon szep kuriozumot, de nem megkozelĂ­theto :\

Kedves masodik hozzaszolo! Mit ertesz azalatt, h nem sokban ter el a magyar lanyoktol? a viselkedese, vagy a kinezete v egyeb??

2012. júl. 28. 16:34
 6/7 anonim válasza:

Én például mikor kint éltem Franciaországban másfél évig,az a tapasztalatom róluk hogy egy része betartja a kendő viseletét,másik része pedig ugyanugy mint az europai nők,ugy öltözködtek.Személyes tapasztalatom is van,egy lányt ismertem,férjnél volt,az öltözködési szokásai ugyanaz mint egy átlagos nő.Sőt egyszer láttam őt is meg a lány testvéreit is egy előkelő partin és nagyon szexi dögös ruhában jelent meg.Viszont a muzulmán szokásokat keményen betartotta,például a ramadánt,nem evett disznóhúst,de láttam pezsgős poharat a kezében.:)

Szerintem aki Europában élt hosszú ideig vagy ide született már nem olyan konzervativak mint aki mondjuk egy arab országban született,az isten háta mögött.

2012. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz én nem fiú vagyok,de Egyiptomban élek már egy jó ideje és elég jól megismertem a muszlim lányokat. Pontosabban mit szeretnél tudni? Írj privit. :))
2012. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!