Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a mai fiatalságnak...

Miért kell a mai fiatalságnak így öltözködni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt most arra, hogy felvesz egy p.csagatyát ami majdnem csak a bugyiját takarja el. Ehhez felvesz egy "függyönyt" ami szintén nem takar semmit mert átlátszik mindene..melltartó is. Jelzem 16 évesek öltözködnek így. Na meg mire jó a 2 számmal kisebb melltartó? felnyomja tényleg tök ól minden nagyobbnak látszik..de ha lekerül a melltartó...akkor néznek sokan hogy WTF? :)


Csak engem zavar ez az egész?



2013. okt. 31. 17:54
 1/8 anonim válasza:
100%
Nyugi nem vagy egyedül, a mai társadalom enyhén selejt!
2013. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik, de lesz@rom.
2013. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy amúgy engem se nagyon érdekel.. csak most is láttam egy pár fiatalt aki így öltözködik..aztán utána meg sír, hogy miért k.rvázza mindenki.. Tény és való, hogy nem a ruha teszi az embert..de akkor öltözzön fel normálisan... :)
2013. okt. 31. 17:59
 4/8 Angelik@ ***** válasza:
100%

Eltudom képzelni mennyire felkavaró látvány lehet ez egy férfinak:D

Na de hogy képben legyünk, ez nem egy mai fiatalság dolog. A 90's években is volt nem egy olyan ruhadarab amiben szinte mindent láthattál amit akartál és nem szégyellték hordani...

2013. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de eddig nem nagyon találkoztam ilyen "nőkkel" ( már ha mondhatom azt rájuk..) hogy így kivetkőznek magukból... :)
2013. okt. 31. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

pár évtized az idősebbek szintén ezt gondolták az akkori fiatalokról

minden korban van ilyen

2013. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"de akkor öltözzön fel normálisan..." Én azzal is megelégednék, ha egyáltalán felöltöznének :D.
2013. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó..ez jó volt :DDDD
2013. nov. 5. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!