Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Soha sem tudtam öltözködni....

Soha sem tudtam öltözködni. Most is úgy érzem, nem jó valami. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem sok ruhám van, és nincs sok pénzem venni ezt azt, sajnos nincs barátnőm aki elkísérne és elmondaná mi áll jól és mi nem.

Vettem egy nadrágot, mert fogytam 6 kg és kinyúltak a többi nadrágjaim. Erre ennek is kinyúlta dereka, pedig 34-es méret. Olyan kényelmetlenül érzem magam így benne. Nem találok egy olyan nadrágot ami feszülne rám és kényelmes lenne.

Már 26 éves vagyok és még mindig nem tudok öltözködni, pedig nagyon sok outfitet nézegetek. Ezek nagyon tetszenek. A bőrkabát, hosszú pulcsi, leggings és egy bokacsizma. Vagy feszülős hosszú ujjú póló/garbó, vastag bő pulcsi, nadrág és bokacsizma.

[link]

[link]

[link]

[link]

Szóval ezek tetszenek, de magamon valahogy soha nem stimmel.

[link] Ilyen az alakom, nem vagyok nagy darab, combom az kicsit nagy, és egy pici hasam is van.

Mit gondoltok, hogyan lehetnék csinos?


2013. okt. 23. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

34-es nadrágmérettel így nézel ki? Gyanítom van egy kis testképzavarod. Valószínűleg jóval vékonyabb lehetsz.

(ne zavarjon meg, hogy a kép alá 34-es pants size van írva, nem igaz)

2013. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Nekem most van ilyen alakom,de én 30-31-es gyatyát hordok,igaz,nekem nincs hasam,de ahogy látom neked se.A legtöbb plázában ezek a ruhák megtalálhatóak,csak meg kell venni,pl.leárazáskor.Vagy gyűjts egy alapdarabra,mondjuk egy farmerra,és ahhoz mindent fel lehet venni...:))
2013. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

2-es!


Két ELTÉRŐ számozásról beszéltek.

Csak a farmereknél megy egyesével a számozás, a többi ruhánál kettesével.


A 30-31 farmerban kb. a 40-42-es a másik félében.

2013. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó....:P
2013. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

34- es farmerméret az kb 46- os konfekció méret ami már nagydarab nőt takar.

Igazából sokat segíteni nem tudunk, ha nem érzed magad jól a ruháiban azon csak te tudsz változtatni. Nyilván nem vagy hozzászokva a leggingshez én is eleinte furán éreztem magam benne...mostmár a kedvenc darabom.

Ha stílust váltasz akkor azt meg kell szoknod nincs mese. Először fura utána meg egyre természetesebb lesz.

Olyan mint amikor a trapéznacit váltotta a csőnadrág. Idegen volt meg fura de csak mindenki hordta. Mostmeg már el se tudjuk képzelni hogy viselhettük azokat az ormótlan trapéznacikat :))


28L

2013. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajna, ha rossz minőségű a nadrág anyag kezdhetsz vele akármit az ki fog nyúlni, tapasztalat. Inkább gyűjts mondjuk egy minőségi farmerra/feket nadrágra, nézz ki leárazást, akármilyen kupont és akkor vedd meg.

Az hogy mi tetszik és mi áll jól valójában az megint két külön dolog, talán lehet nyitnod kéne más ruhadarbok felé is, ugyanis pl. ezek a bő pulóverek, vékonyabb, magasabb lányoknál állnak jól.

Munkahelyeden van "dress kód", vagy szabadon öltözhetsz, az sem mindegy.

Amit linkeltél azon te vagy vagy csak hasonlóan nézel ki? A leggingset eleve hanyagold, hacsak nem fenék alá érő felsővel veszed fel. Farmerhoz ha egyszerűbb pólót, felsőt veszel akkor párosítsd hangsúlyos kiegészítővel, egy ízléses öv, fülbevaló, nyaklánc a legegyszerűbb ruhát is feldobja. Vásárláskor első körben univerzálisabb, sok mindennel hordható, kombinálható ruhadarabokat keress. Ha szereted a szoknyát akkor válassz bővebb, derékig érő fazont, ami kihangsúlyozza a derekat, de a hasat és combokat elrejti.

Szerintem nálad az lehet a gond, hogy nem a stílusodnak és alkatodnak megfelelő ruhákat igyekszel kiválasztani, szóval, próbálj fel többféle fazont mindig, hogy kitapasztald mi a legelőnyösebb.

2013. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Aha köszi. "vettem egy nadrágot", de nem írtam, hogy farmert. 34-es méretű, ami azt jelenti, hogy 2 számmal kisebb mint amit én hordok (38-ast) farmerből 27-es a méretem, de ezt nem hordok mostanában.

De köszi még egyszer.

2013. okt. 23. 20:50
 8/11 A kérdező kommentje:

Már több féle stílust kipróbáltam, de semmi, egyik sem vállik be.

Nincs dress kód, mert jelenleg nem dolgozok, tanulok és gyereket nevelek. A képen nem én vagyok, nem szoktam harisnya szerű nadrágokba járni, és mindig hosszú pulcsikat vagy kötött ruhákat viselek, mert ez eltakar. De nagyon feszengek mikor suliba megyek, úgy érzem mindenki rajtam nevet, mindenki engem néz és vesézz ki.

2013. okt. 23. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:

A 7-esben kinek reagáltál?


Senki nem írta, hogy te vagy a képen.

(Én) azt írtam, hogy sokkal vékonyabb lehetsz, mint a képen lévő, ha 34-es (nem írtam, hogy farmerből) nadrágot hordasz.


És ezt azért írtam, mert mondod, hogy magadon a linkelt szettek nem tetszenek. Ennek pedig lehet az oka, hogy testképzavarod van.

2013. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, szívesen segítenék, bár nem vagyok se stylist se semmi, csak érdekel a divat. :) Ha gondold természetesen arc nélkül egy általad kedvelt és stílusodat tükröző komplett szerelésben fotózd le magad, privátba is elküldheted. Így, hogy más képét linkeled, aki nagyon úgy tűnik ahogy írták is jóval husisabb mint te, nem lehet megmondani mi a gond.
2013. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!