Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is utáljátok, ha valaki...

Ti is utáljátok, ha valaki belefekszik az ágyatokba vagy piszkálja a személyes holmitokat?

Figyelt kérdés
Kivéve persze a párotokat.Nálunk szinte minden délután van vendég, családok gyerekekkel.Míg a felnõttek beszélgetnek, a gyerekek a házban rohangálnak és olyan rossz érzés fog el, ha egyáltalán valamelyik bemegy a szobámba, ugrál az ágyamon, esetleg belefekszik, turkál az asztalomon ilyesmik. Veletek is így van? :)
2013. aug. 18. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azon kaptam fel nagyon nagyon a vizet, mikor egyik rokonunknak a két kisfia kint játszott az udvaron(sáros volt minden), aztán a frissen húzott ágyneműn kezdtek ugrálni. A hintaszékkel pedig leverték a falról a festéket.

Azóta nem hívtuk őket többé a házunkba és a gond megoldódott :)

2013. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak gyerekekkel van ilyen érzésem. Lehet, hogy csúnya dolog tőlem, de nem szeretem a gyerekeket. Anyám óvónő, ő imádja őket. Mindig ölelgette meg kedveskedett velük. Az én játékaimat ajándékozta nekik. Úgy éreztem, hogy jobban szereti őket mint engem mert velem sosem foglalkozott úgy és annyit mint velük. Mondhatni érzelmileg sérült gyerek voltam. A hideg kiráz, ha kisgyerek van a közelemben. Ez én tudom, hogy nincs rendben, még a rokon gyerekeket sem tudom elviselni. Képes voltam ágyneműt húzni mert ráült a gyerek. Hozzám se érjen meg semmi. Nem szeretnek engem se, mondjuk meg is értem. Tisztában vagyok vele, hogy én vagyok a rossz, szégyellem is magam, de egyszerűen nem tudom egy kisgyerekre azt mondani, hogy aranyos vagy szép. Viszont muszáj tekintettel lenni másokra és türtőztetni kell magam. Kellemetlen azt mondani valakinek, hogy gyerek nélkül jöjjön, hagyja otthon. Meg vannak szülők akik "túl engedékenyek". Én nem akarok rászólni a gyerekre mert ez nem az én dolgom, de a szülőt nem érdekli. Vendégségben van nem otthon és rohangál össze-vissza, összetör, tönkretesz dolgokat. Ha nyugton van, elfoglalja magát úgy nem zavar, továbbra sem tartom cukinak, de olyankor sokkal szimpatikusabb mint az aki tör-zúz.
2013. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én szerintem csak akkor nem tűrném a dolgot, ha valami "idegen" (tehát akit mondjuk egy másik családtag ismer, de én nem) tenne ilyet. Vagy pl. egy kisgyerek, ahogy írták már. Ilyen téren én sem szeretem elviselni őket. De ha pl. a legjobb barátom csinál(na) ilyet, egyáltalán nem zavar(na). Barátnőm meg nincs, de ha lenne, természetesen neki sem lenne megtiltva.
2013. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Húgommal ketten vagyunk egy szobában.Most megint vendégek vannak.Egy család jött két kisgyerekkel. A többi a szobánk nem elérthetõ építkezés miatt és az anyuka szerint a kisgyerekének mindenképpen aludnia kell (3 éves). Gondoltam elkerülöm, hogy az ágyamba feküdjenek és rápakoltam a nyomtatót egy rakat ruhát, meg minden ilyesmit, a húgom ágya szépen el lett rendezve, mutatva, hogy oda feküdjenek.Mindenki tudja a családban. hogy nem szeretem ha az ágyamon van valaki, kivéve a párom meg persze családtagok. Felhozta a gyereket, és neki feltétlenül mellé kell feküdni elaltatni. Benyitottam és mit látok? hogy az ágyamon fekszenek minden cucc amit rápakoltam az ágy végébe van tolva....Már két órája bent vannak. Hozzáteszem, hogy a húgom ágya nem kicsi, hogy ne tudnának kényelmesen elférni benne.Nem tudom, hogy jogos-e hogy így érzek, de ez az egyetlen kis kuckóm ami tényleg csak az enyém.Szerintetek is pofátlanság?vagy csak én reagálom túl? :/
2013. aug. 18. 14:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Jo nagy bunko, hogy igy kinezte maganak a te agyadat, foleg, hogy a hugode szepen el volt rendezve de o azert is a tiedbe fekudt. Amugy engem nem zavar kulonosebben az ilyesmi de ezen en is kiakadnek. Nem erzi magat pofatlannak?

En egyedul csak azon akadok ki, ha a fesumet, kisollomat, reszelomet akarjak hasznalni. Viszont orvosoltam a problemat es ezekbol vettem megegyet, igy van minden kulon a vendegeknek meg nekem.

Azt azert leirod (privatban ha lehet), hogy mivel magyarazta ezt az idiotasagot?

2013. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem, nem problémáztam rajta neki, inkább magamba fojtom. Múltkor is ugyanez volt, akkor azt mondta, hogy jaj de jó puhának néz ki az ágyad...ekkor még a húgom ágyán ült,kimentem, mikor megint bementem már az én ágyamon feküdtek, akkor sem problémáztam rajta.
2013. aug. 18. 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Állíts az ágyad köré villanypásztort :D
2013. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Vagy taposóaknát
2013. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alaque ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért baj az, ha valaki nem szereti a gyerekeket. Ennél kevésbé már csak azt nem értem, hogy aki nem szereti a gyerekeket, az miért kér érte bocsánatot! Ha valakit idegesít a gügyögés, nem tud jópofizni olyan dolgokhoz, amik egyáltalán nem érdeklik, és nem esik hasra a csodálattól egy hóna aljáig sáros, nevetgélő kis lurkó láttán, akkor az rossz ember? Vannak, akik értelmes dolgokról szeretnek csak beszélgetni, a saját szellemi kasztjukon belüliekkel.


Én sem szeretem a gyerekeket. Nem utálom őket, egyszerűen csak lövésem nincs, hogyan kéne velük bánni, nem tudok mit mondani, ha egy hat-hét éves kiscsávó odajön nekem mesélni arról, hogy mit látott a Star Wars-ban a múltkor, dacára annak, hogy én is szeretem a Star Warst. És ezért marhára nem kérek elnézést senkitől. Egy pillanatig sem félek attól, hogy ha egyszer gyerekem lesz, akkor majd azzal sem tudok bánni. Az én gyerekem az én dolgom, de más gyerekével ne nekem kelljen már foglalkozni.


Ja, és hogy a kérdésre válaszoljak:

Igen, én is utálom, az is zavar, ha a rokon gyerekek bemennek a régi gyerekszobámba a játékaimmal játszani. Összetörik őket, csattognak velük, nem pakolnak össze. Nem mintha sajnálnám tőlük, de attól, hogy én nem használom a régi játékaimat, még nem kell tönkretenni őket. Gyerekkoromban is utáltam az olyat, aki ütköztette a Matchboxokat, még akkor is, ha a sajátjaival csinálta.

2013. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azon húztam fel magam sokszor, hogy amikor még az egyetem alatt albérletekben, koliban laktam, sokszor volt úgy, hogy lakótárs haverja/barátnője/pasija nálunk aludt. Én sűrűn hazajártam hétvégén és gyakran előfordult, hogy arra értem vissza, hogy nem úgy van az ágyam. És persze kderült, hogy valaki aludt ott, sőt még olyan is volt, szerintem szexeltek benne. A dolgaimat is sokszor használták, volt egy lány lakótársam, aki kérdezés nélkül felvette a ruháimat, fújkálta a parfümjeimet de a legdurvább eset az volt, amikor elhasználta az óvszeremet és az aktuális barátommal hoppon maradtunk, hiszen én emlékeztem, hogy van még egy a fiókomban. Természetes, amit érzel, felháborító és szerintem jogos reakció, ha valakinek az intim szférájában matatnak (olyan, akinek semmi köze hozzá). Szerintem egyszerűen zárd be kulccsal a szobádat, ha vendégek jönnek. Én is ezt csináltam már egy idő után.
2013. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!