Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van kulon egy iskolas cipom...

Van kulon egy iskolas cipom es nagyon gaz hogy tegyem tonkre?

Figyelt kérdés
Van kulon egy iskolas cipom hogy ne a draga Supra-t koptasam..A sulis cipovel csak suliba jarok es nagyon gagyi a talpa lassan szet jon mert csoszogok es mondom agyamnak hogy ez rossz olcso kinai..Azt akarom hogy a Supra-ba menjek vagy legalabb egy olcsobb 14k adidas min. Beszeltem vele errol de folosleges anyagi fedezet ! Hogy tegyem tonkre a kinai cipot ?

#cipő #tonkre tesz
2013. nov. 1. 10:11
 1/7 A kérdező kommentje:
agyam...Uristen anyamnak akkartam irni XD
2013. nov. 1. 10:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Ejha én évekóta 3-4 ezer forintos kínai cipőkbe járok és 1 évet simán kibírnak addigra meg úgy is megunom az adott cipőt.

Valahogy megértem anyudat mert én sajnálom a pénzt, cipőre főleg ennyit.

Hiába tehetném meg mert megdolgozok érte és szüleimmel élek, de akkor sem teszem. A kínai cipő suliba úgy is jó, nem kell ott villogni, mert tanulni jár oda az ember, és amúgy is fogyó eszköz.

2013. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo ertem en de kb. ilyen a cipo.> [link]

Ez az en korosztalyomba nagyon gaz !

2013. nov. 1. 10:27
 4/7 A kérdező kommentje:
A stilus ilyen a MARKA NEM !
2013. nov. 1. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád... Látszik, hogy az a tipikus, hisztis tini vagy akinek semmi nem felel meg! Örülj, hogy iskolába járhatsz és egyátalán van cipő a lábadon! Tanulj és szerezz egy jó végzetséget, munkát és akkor majd olyan cipőben jársz amibem akarasz!
2013. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel a cipővel semmi probléma. Ha így állsz a dolgokhoz később is, mint ahogy most teszed, akkor jó eséllyel vagy cipőd lesz, vagy teli hasad, a kettő együtt nehezen fog menni.

Én megértem, hogy az iskolai közösségben ki kell tűnni valamivel. De ezt inkább a tanulmányi átlagoddal, szorgalmaddal, kitartásoddal, segítőkészségeddel, ötletességeddel vagy valami hasonlóval tedd, mint egy vacak cipővel. A divat múlandó, a tudás, szorgalom nem az ;) Akik előtt pedig számít a cipődre írt szó, azt a társaságot rég megette a fene.

2013. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Találkoztál már olyan emberrel akinek nincs lába? Szerinted az is oltári ciki és gáz, ugye? Gondolkodj egy kicsit, az életben nem jön rosszul.
2013. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!