Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire igaz az, hogy Szegede...

Mennyire igaz az, hogy Szegeden (Alföldön) és környékén az emberek nyitottabbak, közvetlenebbek és kedvesebbek?

Figyelt kérdés
(...s minél inkább nyugatabbra megyünk, annál ridegebbek, zárkózottak egymással szemben az emberek?)

2013. nov. 1. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem igaz. Én szegedi vagyok, de például pár éve voltunk Szabolcs megyébe, körbejártuk az egészet és annyira kedvesek voltak az emberek, vendégszeretők, hagyománytisztelők...Ez a kedvesség szerintem itt annyira nem mondható el.
2013. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.


Szerintem attól függ, hogy mekkora az a település.


Egy kisebb városban vagy faluban sokkal kedvesebbek és segítőkészebek az emberek mint egy nagyobba. Legalábbis én így tapasztaltam.

2013. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nemrégóta lakok az alföldön,de nemmondanmám hogy kedvesek itt az ember.sőt...
2013. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Az emberek mindenhol sokfélék.

De egy ilyen kis országban bárhová mész, nem lesznek nagy különbségek. Még kicsik se...

2013. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(megjegyzem a déli égtájnak nem a nyugat az ellentéte)
2013. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt lakok nem messze Szegedtől egy kisvárosban de itt is ugyan olyan Tajparaszt mindenki mint fent Északon ;)
2013. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak annyit üzennék az 5 válasz írójának, hogy az ország egészét tekintve valóban inkább DÉLI égtájon nyugszik Szeged, de a kérdésben van, hogy ALFÖLD - Szeged így nem a Sziklás hegység tagja. Ahonnan pedig én írok - Vas megye; a nyugodtan állítom, hogy keleten van számomra, nem délen.
2013. nov. 2. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyakran jellemzőek az Alföldön a kérdésben foglaltak, ugyanakkor a többség kellően naiv is, ráadásul paranoiás a többség. Így a rendkívüli nyitottságukat ökölrázás szokta követni. Miközben tovább képzelődnek. Nagyjából infantilizmus jellemzi a többséget arrafelé. Tisztelet a kivételnek.
2013. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!