Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A külföldiek tényleg közvetlen...

A külföldiek tényleg közvetlenebbek vagy csak itt, Mo. -on viselkednek így?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor elbeszélgetek pályaudvaron, utcán csak úgy random külföldiekkel szinte minden nációból, magyaroknál viszont elég ritka, hogy szóba elegyednének egy idegennel. Külföldön ez a norma vagy csak azért viselkednek így, mert külföldön vannak?
2013. szept. 30. 17:42
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:
Tényleg közvetlenebbek, de csak délen, Észak-Európában és Nyugat-Európában nagyon zárkózottak. Az angolok flegmák... Szóval a déli népek a legközvetlenebbek.
2013. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez furi:) Voltak németek, finnek, hollandok is, akikkel beszéltem meg amerikaiak.
2013. okt. 9. 22:23
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:
Én is beszélgettem így németekkel, aztán kiderült, hogy Ukrajnából származnak, más alkalommal pedig az egyik német srácnak csak az apja volt német, az anyja lengyel.
2013. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje Németországban élek, így látom, hogy sokkal közvetlenebbek.
2013. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kanadaban elek 15 eve es hazajottem egy honapra, 2 het mulva visszamentem. soha nem lattam ennyire baratsagtalan nepet, eloiteletekkel, gyulolettel, es keserusseggel telve. ez nem vicc beszelj egy kanadaival, mindig nevet jokedvu, ( bar ez azert lehet mert a kokain konnyu drog nalunk ) :D de viccet felreteve tenyleg igy van
2013. nov. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!