Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt más is, aki továbbjuto...

Van itt más is, aki továbbjutott a Nagy Diák IQ-teszt 2. fordulójába?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 16:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Basszus, már tökre felkészültem, hogy holnap megyek a tesztre, de gondoltam megnézem megint az e-mailt. Erre olvasom, hogy 16-án lesz :D:D
2013. nov. 8. 21:47
 12/23 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem kaptam e-mailt :/ Valószínűleg már nem is fogok.
2013. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
én is továbbjutottam de még e-mailt nem kaptam... egyébként ingyen tölthetjük ki a 2. fordulós tesztet, nem tudjátok hogy eredetileg mennyibe kerülne?
2013. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
2000 Ft
2013. nov. 11. 20:00
 15/23 anonim válasza:

8. vagyok, tegnap megkaptam az e-mailt, habár nem biztos, hogy el tudok menni rá :) :/

Igyekszem majd ott lenni, hátha sikerül még az is és a 3. fordulóban majd vetélkedhetünk :P

2013. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Amúgy ezek szerint nem csak nekem fordult meg a fejemben, hogy minden kitöltőnek ugyanazt írja ki... Neked mennyi kérdés volt? Én kitöltöttem kétszer (első alkalommal benéztem 2 kérdést - későn vettem észre a mintákban a logikát) és akkor egy darabig nem kaptam e-mailt. Azután elkezdtem kicsit parázni, kitöltöttem még 1x, akkor mintha fele olyan hosszú lett volna, pedig átlagosan ugyanolyan gyorsan válaszoltam a kérdésekre. Végül nem kaptam meg 10-én a levelet, de másnap igen.
2013. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is továbbjutottam.

Barátom is kitöltötte, neki 112-t írt ki, és nem is jutott tovább, tehát nem mindenkinek írja ki ugyanazt. :)

2013. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Kaptam én is emailt, és annak ellenére, hogy 24 éves már vagyok, azt írták (megkérdeztem külön), hogy így is mehetek.


Mondjuk ez a csalás dolog azért érdekes, hogy többször is kitölthettük, meg ugye akár többen is, bár ott élőben úgyis kibukik, hogy ki az akinek tényleg megy, és ki az, akinek nem.

2013. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Na, egész jó volt, én ma irtam meg. Szerintem jó volt :D

Állitólag a vége felé nehezedtek a feladatok, de szerintem az utolsó eléggé könnyű volt xd

2013. nov. 16. 21:30
 20/23 anonim ***** válasza:
milyen volt az élő teszt?:D tovább jutottál a harmadikra is?:) én is tovább jutottam a másodikra csak végén nem mentem el, kicsit bánom isT.T
2013. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!