Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar ember rosszindulatú,...

A magyar ember rosszindulatú, irigy, pletykás, kárörvendő?

Figyelt kérdés

Ezek a sztereotípiák szerintetek jogosak?

Valóban ennyire negatív tulajdonságú nép vagyunk?


Sajnos egyre több ilyen emberrel találkozom.Akiknek fontosabb a másik ember élete mint a sajátjuk,és ahol csak tudnak,ott lehordják a másikat.


Természetesen nem akarok általánosítani.


Nektek mi erről a véleményetek?


Jöhet hideg-meleg,de kérlek fejtsétek ki a véleményeteket.


Kíváncsi vagyok!


2013. okt. 31. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos. De mindenhol ilyenek az emberek, csak itt extrém mennyiségű koncentrációban.
2013. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez van, többnyire ilyenek vagyunk, én is ilyen emberekkel futok össze elég gyakran.
2013. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a magyar emberek nagy általánosságban irigyek mások sikereire és nagyon szeretik az önsajnálatot. Nagyon sok olyan emberről hallottam aki csak sírni tud, hogy milyen rossz ez vagy az az életében, de tenni nem tesz érte, hogy bármi is változzon, ergo ezek lusták is szerintem.
2013. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos ilyenek a magyarok!
2013. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így látom, de többségében lengyel és szlovák emberekkel dolgozom együtt, ők sem jobbak.
2013. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdésben szereplő sztereotípiákat feltételezni rasszizmus.


"Rasszista előítéletek:

Előítéletek egy személy egy „rasszhoz” való vélt vagy valós tartozása miatt. Azaz A személy azt gondolja, hogy B személynek X tulajdonsága van, mivel Y „rasszhoz” tartozik."


Nem értem, miért jó érzés a magyar állampolgárokat ilyen jelzőkkel illetni.

(Nem mellesleg hogyha a "magyar" szót a "cigány" szóval helyettesítenénk, a kérdést törölnék az oldalról...)


Tessék elgondolkozni a magyarellenesség helyességén!

2013. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!