Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megváltozni?...

Hogyan tudnék megváltozni? Lehetséges? Helyes?

Figyelt kérdés

A elmúlt két hónap alatt 15 kilót fogytam. Ez nagyon is látszik az egész alakomon. Fel akarok hagyni a kedves,mindenkinek megbocsájtó és naiv énemmel. Valami szexis,belevaló,kissé flegma csaj szeretnék lenni. Természetesen akik fontosak azokkal nem. Fel akarok hagyni a népdalénekléssel és szereznék egy pasit is.

16/l



2013. nov. 2. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen meg lehet, de nehéz. Sok energiát kell fektetni bele, és mindig odafigyelni hogy úgy csinálod-e a dolgokat ahogy szeretnéd.
2013. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre itt nem fogsz normális választ kapni, hogy mit kellene csinálnod.. majd meglátod jönni fog magától minden!!
2013. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az alapvető énedet szerintem nem tudod elhagyni, annál is inkább nem, mert ahogy változol változik a környezeted is, és lehet, hogy te is flegmaságot fogsz kapni...ez visszafelé is elsülhet.. De ha neked ez fontos, akkor a legjobbakat kívánom!
2013. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mélyen ezt akarom csak nem tudom felhozni. Gyűlölök minden férfit aki közel akar kerülni hozzám....gyűlölöm. És bármi áron de nem fogom hagyni! Elegem van abból hogy mindenki rám támaszkodik és nekem nem segítenek, legem van abból az énemből amelyik szerelmet vallott egy fiúnak aki azóta is cikizik...
2013. nov. 2. 17:42
 5/5 szolidi7 válasza:
együtt érzek veled. velem is hasonló történt. én is megakartam változni és valami menő stílust akrtam nem azt hogy mindig mindenkinek begbocsájt és minden körülmények között a boldogat mutatja pedig belül sírni tudnék. én is mindig ha tudtam segítettem engem meg cserbenhgytak sokszor. de rájöttem hogy nem ez a megoldás, nem tudok megváltozni és ezt elfogadtam, hogy ilyen jó tulajdonságaim vannak. ennek örülni kell:)
2013. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!